Apie mus

Naudotojų lūkesčiai IT įrankiams – stipriai išaugę ir bet koks sistemos nesklandumas ar trikdis nebėra priimtinas. ​Todėl šiandien IT greitis – vienas iš kertinių elementų, padedantis Jums įgyti konkurencinį pranašumą. ​Su „Blue Bridge“ paslaugomis Jūs pasieksite didesnį verslo efektyvumą, inovacijų pagreitį ir pelnysite didesnį klientų pasitenkinimą.

Šiuolaikiniai IT sprendimai tampa vis sudėtingesni, todėl norint juos tinkamai išsirinkti, įdiegti, vystyti ir prižiūrėti reikalingos papildomos kompetencijos. „Blue Bridge“ komanda padės išsirinkti Jums tinkamiausią ir kuo paprasčiau valdomą sprendimą arba pasiūlys profesionalias priežiūros paslaugas. Siūlome visą IT infrastruktūrą apimančius sprendimus ir platų kompetencijų bei patirties spektrą.

Teikdami kiekvieną paslaugą ar įgyvendindami projektą ypatingą dėmesį skiriame kibernetiniam saugumui ir užtikriname, kad Jūsų reputacija ir pinigai būtų saugūs. Su „Blue Bridge“ paslaugomis bei sprendimais galėsite būti tikri, kad paslaugos teikiamos saugiai, o bendri projektai prisideda prie Jūsų organizacijos saugumo didinimo. Aukščiausius saugumo standartus užtikriname naudodami tik naujausius įrankius, dirbdami pagal griežtus vidinius saugumo procesus, vykdydami Jūsų IT infrastruktūros  analizę ir teikdami saugumo didinimo rekomendacijas.

Teikiame visą
IT infrastruktūrą
apimančias
IT paslaugas.

Kiekvieną projektą įgyvendiname remdamiesi ITIL ir gerosiomis kibernetinio saugumo praktikomis. Mūsų IT paslaugomis bei sprendimais pasitiki sėkmingiausios Lietuvos įmonės bei didžiausios valstybinės organizacijos.

1
partnerystės su pasaulyje pirmaujančiais IT gamintojais.
1
vieta Didžiojo reputacijos indekso Bendrajame reitinge (2022 m.)
1
aukščiausios kvalifikacijos IT ir vadybos specialistų

„Blue Bridge“ grupė

„Blue Bridge“ grupės prekės ženklas jungia įmones „Blue Bridge MSP“, „Blue Bridge Code“ ir „Blue Bridge Baltic“.

Klientai

Darbuotojų kultūra ir vertybės

„Blue Bridge“ kultūrą grindžiame ypatinga filosofija, kurios pamatas – partnerystės svarba visiems. Komandiškumas, pasitikėjimas ir dalijimasis žiniomis – šie principai mums padeda įveikti iššūkius ir pasiekti pergalių – asmeninių ir komandinių.

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite žinias pirmieji!