Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Saugumo sprendimai

Paslaugos  /   Saugumo sprendimai
Kibernetinis saugumas – sudėtinga ir itin greitai besikeičianti sritis. Įmonėms komplikuota įgyti reikiamas kompetencijas ir apsaugoti savo duomenis. Pagal kiekvieno kliento poreikį, galime pasiūlyti įvairaus lygio saugumo sprendimus. Saugumo paslaugas teikiame tiek smulkiajam verslui (apsaugant jautrius klientų, darbuotojų, įmonės duomenis, reputaciją), tiek ir didelėms finansinėms ar valdžios institucijoms, užkardant profesionalių hakerių ar nedraugiškų valstybių kibernetines atakas. Didžiuojamės savo klientams galėdami pasiūlyti Saugumo Operacijų Centro (SOC) paslaugas.
„Blue Bridge“ debesijos saugumas
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Saugi nuotolinė darbo vieta

„Blue Bridge“ debesijos saugumas

Perkėlę savo sistemas į „Blue Bridge“ duomenų centrą, galėsite pasirinkti papildomas priemones, kurios padės dar geriau apsaugoti jūsų duomenis.

Duomenų perdavimo įranga

Projektuojame, diegiame ir prižiūrime duomenų perdavimo tinklus. Mūsų specialistų kompetencija apima vietinių (LAN) ir duomenų centrų tinklų, tarptinklinių sujungimų (WAN) bei bevielio ryšio sprendimus

Kibernetinis saugumas

Kibernetinis saugumas – greitai besikeičianti ir sudėtinga sritis, todėl įmonių IT administratoriams dažnai sudėtinga aprėpti visas kompetencijas. Aukšta mūsų saugumo specialistų kompetencija ir sukaupta ilgametė patirtis įgyvendinant įvairaus sudėtingumo ir apimties projektus leidžia pasiūlyti klientams moderniausius sprendimus, kurie apsaugo nuo naujausių grėsmių ir užtikrina maksimaliai greitą veiklos atstatymą.

Saugi nuotolinė darbo vieta

„Blue Bridge“ nuotolinės darbo vietos komplektavimo ir diegimo paslaugos padės užtikrinti, kad Jūsų organizacijoje darbas iš namų būtų saugus ir efektyvus. Diegiame sprendimus, užtikrinančius kompiuterinių darbo vietų, tinklo ir nuotolinio prisijungimo prie sistemų saugumą.

Virtualių serverių šifravimas

Teikiame virtualių serverių šifravimo paslaugą, kuri padidins Jūsų duomenų saugumą duomenų centre ir užkirs kelią nelegaliam informacijos pasisavinimui.

Saugumo operacijų centro (SOC) paslaugos

Saugumo operacijų centras: didesnis matomumas ir apsauga nuo plataus spektro kibernetinio saugumo rizikų – bet kurio dydžio verslui.

Saugi nuotolinė darbo vieta

Nuotolinės darbo vietos komplektavimo ir diegimo paslaugos padės užtikrinti, kad Jūsų organizacijoje darbas iš namų būtų saugus ir efektyvus.

„Blue“ saugumo sprendimų diegimas

Smulkiajam ir vidutiniam verslui siūlome standartinį „Blue Bridge“ ir mūsų partnerių „Safetica“ saugumo sprendimų paketą.

Tinklo prieigos kontrolės sprendimo parinkimas ir diegimas

Tinklo prieigos kontrolės (802.1x) sprendimas skirtas apsaugoti nuo fizinių neautorizuotų vartotojų prisijungimų prie tinklo infrastruktūros.

Smėliadėžės sprendimo diegimas

Kibernetinėje erdvėje plinta nauja atakų karta, kuri lengvai apeina tradicines saugos priemones, veikiančias statinės analizės pagrindu.

Įsilaužimų testavimas

Atlikdami įsilaužimų testavimą (angl. penetration testing), įvertinsime bendrą Jūsų organizacijos saugumo lygį, informuosime apie pažeidžiamumus ir pateiksime rekomendacijas saugumo gerinimui.

Virtualių ugniasienių sprendimo parinkimas ir diegimas

Virtualių ugniasienių sprendimas, suvaldydamas srautus tarp virtualių mašinų (angl. east-west traffic), užtikrina apsaugą duomenų centre virtualios platformos viduje.

Naujos kartos apsaugos nuo virusų sprendimo parinkimas ir diegimas

Įprastos darbo vietų apsaugos priemonės, tokios kaip antivirusinė programinė įranga, apsauganti nuo kenkėjiškų programų, yra nesudėtingai apeinamos.

Saugumo įvykių valdymo sprendimo (SIEM) diegimas

Saugumo įvykių valdymo sprendimas (SIEM) unikalus tuo, kad centralizuotai kaupia saugumo įvykius iš įvairių sistemų bei atlieka įvykių koreliaciją

Duomenų nutekėjimo apsaugos sprendimo diegimas

Duomenų nutekėjimo apsaugos sprendimo poreikiui, su Jumis aptarsime, kokie duomenys Jūsų organizacijoje yra jautrūs ir turėtų būti saugomi.

Privilegijuotųjų naudotojų kontrolės sprendimo diegimas

Privilegijuotųjų naudotojų kontrolės sprendimas leidžia įvairiose sistemose stebėti administratorių veiksmus.

Tinklo šifravimo sprendimo parinkimas ir diegimas

Įvertinsime Jūsų organizacijos aukšto saugumo lygio reikalaujančio tinklo architektūrą.

Interneto turinio apsaugos sprendimo parinkimas ir diegimas

Atliksime Jūsų organizacijos tinklo analizę, parinksime tinkamiausią interneto turinio apsaugos sprendimą.

El. pašto apsaugos sprendimo parinkimas ir diegimas

Atliksime Jūsų organizacijos tinklo analizę, parinksime tinkamiausią elektroninio pašto apsaugos sprendimą, suprojektuosime jį ir įdiegsime Jūsų tinkle.

Aplikacijų ugniasienių parinkimas ir diegimas

Kiekviename duomenų centre galima atrasti nemažą skaičių įvairių aplikacijų – nuo pasiekiamų tik vidiniams naudotojams iki prieinamų iš išorės.

Tapatybės valdymo sprendimų diegimas

Parinksime, suprojektuosime ir įdiegsime šiuolaikišką naudotojų tapatybės ir IT resursų valdymo sprendimą.

Web aplikacijų apsauga ir optimizavimas

Teikiame WEB aplikacijų apsaugos ir optimizavimo paslaugą, kuri apsaugos nuo kibernetinių atakų, o vartotojo patirtis naudojant WEB aplikaciją taps sklandesnė.

Apsauga nuo DDOS atakų

Pastaraisiais metais suaktyvėjęs vadinamųjų Distributed Denial of Service (toliau – DDoS) atakų paplitimas.

Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!