Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Vertinga partnerystė

„Žmogui 25 metai tai pati jaunystė, bet įmonei, atsižvelgiant į įmonių gyvavimo statistiką, tai jau brandus amžius.“ – pusiau juokais pusiau rimtai pokalbio metu konstatuoja vienas iš „Blue Bridge“ įkūrėjų įmonių grupės finansų direktorius Giedrius Zdanys.
Šios džiaugsmingos šventės proga kartu su įmonės darbuotojais kviečiame prisiminti įmonės kultūrą, vertybes ir įsimintinus įvykius.

„Kokybės sąvoka kinta, tačiau ji visada lengvai pamatuojama, todėl net nykstant vienoms technologijoms ir atsirandant kitoms – kokybė išlieka mūsų kelrode žvaigžde. Šiemet švenčiame 25 gyvavimo metus, todėl darau prielaidą, kad prioritetą pasirinkome teisingai“, –
sako „Blue Bridge“ įkūrėjas Zbignev Gulbinovič.

Dabar svarbiausią vaidmenį vaidina patirtis.

Pokalbis su „Blue Bridge“ grupės darbuotojais apie IT įmonės kultūros ypatumus ir saviraiškos laisvę, leidžiančią pasiekti geriausių rezultatų.

Didžiausia sensacija buvo darbuotojo išėjimas

Apie 50 „Blue Bridge“ grupės darbuotojų karjera prasidėjo prieš daugiau nei dešimtmetį. Tokie nedideli darbuotojų kaitos tempai kaip niekada dinamiškoje IT verslo aplinkoje – didelė retenybė. Apie tai, kas padeda išlaikyti IT talentus, kodėl svarbu suteikti darbuotojams kuo įvairesnės karjeros galimybes bei kaip derinti vis reiklesnį IT verslą su stabilumu, pokalbyje su įmonių grupės personalo direktore.

Nuo IT inžinieriaus iki vadovo – tokia „Blue Bridge“ vieno iš ilgiausiai dirbančių darbuotojų, paslaugų teikimo direktoriaus Edvino Mačiulio karjeros trajektorija. Edvinas – vienas iš vidurinės kartos IT specialistų, prieš kurių akis formavosi ir augo Lietuvos IT rinka .

Vienas svarbiausių JAV milžinės Hewlett Packard Enterprise Company (HPE) partnerių Lietuvoje – „Blue Brige“. Jau 15 metų trunkanti partnerystė prasidėjo kaip konkurencija, o vėliau peraugo į lyderių bendradarbiavimą, suteikiantį galimybes lygiuotis į geriausius ir nuolat mokytis vieniems iš kitų.

Kaip technologijos keičia klientų lūkesčius IT versle? Kaip keičiasi pats IT verslas? Koks technologijų vaidmuo sprendžiant veiklos problemas? Atsakymų į šiuos klausimus „Blue Bridge“ 25-erių metų gimtadienio diskusijoje ieškojo „Blue Bridge“ atstovai .

Apie IT partnerystę, galinčią sukurti naudą, lūkesčius IT partneriui bei „žmogiškąjį faktorių“ diegiant modernias technologijas –  pokalbis su „Dojus“ įmonių grupės vadovu Donatu Dailide .