„Blue Bridge“ debesų kompiuterija

Vieni pirmųjų Lietuvoje 2010 m. įsirengę nuosavą duomenų centrą, teikiame debesų kompiuterija paremtas paslaugas. Siekdami sukurti išskirtinę vertę, orientuojamės ne į fizinės jūsų įrangos talpinimą, bet nuolatinius duomenų kaupimo ir saugojimo sprendimus mūsų profesionalų prižiūrimoje duomenų centro infrastruktūroje.

Mūsų teikiamos paslaugos pasiekiamos 99 % laiko (realus rodiklis, matuojamas nuo duomenų centro darbo pradžios). Dubliuoti pagrindiniai infrastruktūros komponentai, elektros, interneto linijos, autonominis generatorius, gaisro gesinimo sistema, drėgmės davikliai – visos šios priemonės yra įrengtos, naudojamos ir nuolat tikrinamos tam, kad Jūsų sistemos ir duomenys būtų pasiekiami visuomet.

Jūsų duomenų saugumas – mūsų aukščiausias prioritetas. Visuose duomenų centro veiklos lygiuose – nuo procesų iki fizinės apsaugos – įdiegti aukščiausi saugumo standartai. Patekimas į duomenų centrą yra visiškai apribotas, visi veiksmai fiksuojami vaizdo kameromis, aukščiausią kvalifikaciją turintys saugumo specialistai periodiškai atlieka įsilaužimo bandymus, įdiegtos prevencinės priemonės, sukurti aiškūs duomenų valdymo procesai (tai patvirtina turimas ISO 27000 sertifikatas).

Teikdami šias paslaugas galime pilnai prisiderinti prie Jūsų poreikių – galime pasirašyti ilgalaikį nenutrūkstamą bendradarbiavimą, tačiau, jei Jūsų organizacijos veiklos specifika – cikliškumas, trumpalaikiai projektai, sezoniškumas – galime pasirašyti trumpalaikę sutartį, kuri leis mūsų duomenų centro paslaugomis naudotis tada, kai Jums to reikia. Taip pat galėsite naudotis IT ištekliais pagal realų poreikį. Virtualizacija ir kitos pažangios technologijos, kuriomis pagrįsta mūsų teikiamų debesų kompiuterijos paslaugų architektūra, leidžia sumažinti arba padidinti naudojamų IT paslaugų apimtį iš karto.

Mūsų teikiamas paslaugas valdyti galėsite per specializuotą portalą – diegti ir valdyti savo užsakytas paslaugas, stebėti ir keisti jų apimtį, užsakyti papildomas paslaugas, kažkuriam laikui išjungti ar visai atsisakyti nebereikalingų paslaugų galėsite visiškai savarankiškai.

Technologijos

Duomenų centras

Paslaugos yra teikiamos iš „Blue Bridge“ duomenų centro, kuris yra įsikūręs Vilniuje, Jasinskio g. 16A. Į duomenų centrą ateina dubliuoti optinio ryšio bei elektros maitinimo įvadai. Nenutrūkstamą elektros tiekimą garantuoja nepertraukiamos srovės šaltiniai (UPS).

Atsarginiai fiziniai serveriai gedimo atveju

Sugedus fiziniam serveriui mūsų duomenų centre, Jūsų paslaugoms skirti virtualūs serveriai yra automatiškai perkeliami į kitą veikiantį fizinį serverį per kelias minutes. Duomenų centre visada yra atsarginių fizinių serverių, todėl aukštas patikimumas yra užtikrinamas visoms veikiančioms virtualioms sistemoms „pagal nutylėjimą“ ir be jokių papildomų mokesčių.

Saugyklos įrenginiai

Saugykla yra sudaryta iš kelių nepriklausomų įrenginių. Kiekvienas įrenginys turi vidinę apsaugą: sugedus diskui įrenginio viduje, Jūsų duomenys neprarandami, o programos gali veikti be našumo sumažėjimo. Patys įrenginiai tarpusavyje taip pat yra apjungti į masyvą, todėl Jūsų sprendimai yra apsaugoti tiek nuo individualaus disko gedimo, tiek nuo viso įrenginio gedimo.

Virtualios mašinos

Darant atsargines kopijas mūsų duomenų centre, yra kopijuojami ne tik Jūsų duomenys, bet ir pačios virtualios mašinos. Toks sprendimas leidžia atstatyti ne tik duomenis, bet visą mašiną su konfigūravimo parametrais ir operacine sistema. Tokiu būdu, Jūsų IT sprendimas iš atsarginės kopijos gali būti atstatytas žymiai greičiau.

Rodikliai

Paslaugos

Susiję straipsniai

Kodėl verta rinktis mus?

Sertifikatai

ISO 9001

Standartas, nustatantis gerąsias kokybės vadybos sistemos taikymo praktikas. Ypatingas dėmesys skiriamas Jūsų reikalavimų analizavimui, pasitenkinimui bei nuolatiniam kokybės gerinimui, įskaitant lyderystės, darbuotojų įsitraukimo, procesinio požiūrio aspektų išgryninimui bei taikymui.

ISO 14001

Standartas, apibrėžiantis reikalavimus aplinkos apsaugos vadybos sistemai. Aktualesnis ir svaresnis tampa požiūris į aplinkosaugą, todėl vis daugiau siekiama daryti kiek įmanoma mažesnį poveikį aplinkai, ieškoti būdų žaliavų bei energijos sąnaudų mažinimui, darbuotojų sąmoningumo ugdymui aplinkosaugos srityje.
Perkėlę sistemas į „Blue Bridge“ duomenų centrą, taip pat prisidedate prie neigiamo poveikio gamtai mažinimo, nes galite atsisakyti savo tarnybinių stočių, jų aušinimo ir rezervinio elektros energijos palaikymo įrenginių.

ISO/ IEC 27001:2013

Standartas, nustatantis reikalavimus informacijos saugumo valdymo sistemai. Jo pagrindu organizacija įvertina rizikas ir įdiegia tinkamas saugumo priemones informacijos konfidencialumui, vientisumui bei prieinamumui apsaugoti. Pagrindinė sistemos funkcija – apsaugoti Jūsų informaciją nuo tyčinio ar netyčinio informacijos praradimo ir vagystės.

Susisiekite„Blue Bridge“ IT žinių centras

Sistemos mokymasis ir saugumo sprendimai

Skaitykite