Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

„Blue Bridge“ debesų kompiuterija

2010 m. įsirengę nuosavą duomenų centrą, vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome teikti debesų kompiuterija paremtas paslaugas. Siekdami sukurti išskirtinę vertę, orientuojamės ne į fizinės jūsų įrangos talpinimą, bet nuolatinius duomenų kaupimo ir saugojimo sprendimus mūsų profesionalų prižiūrimoje duomenų centro infrastruktūroje.

Kreipkitės dėl pasiūlymo
png

KOMANDA MŪSŲ – PERGALĖS JŪSŲ!

Žiedinės lenktynės tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti „vieno žmogaus sportu“, bet ar tikrai užtenka gero lenktynininko, kad žiedinių lenktynių metu bolidas finišuotų pirmas?
Siekiant geriausio rezultato, šis sportas apjungia aukščiausio lygio komandinį darbą, strateginių partnerysčių svarbą, bei naujausias technologijas.

Žiedinių lenktynių komanda, sudaryta iš technologų, dizainerių, IT, komercijos specialistų, didžiųjų duomenų (angl. big data) analitikų, dažnai kartu dirba ištisus dešimtmečius ir šimtus valandų praleidžia kurdami, modeliuodami ir testuodami kiekvieną, net ir menkiausią bolido funkciją.

Labai panašiai ir už lengvai pasiekiamų debesų kompiuterijos paslaugų slypi didelė komanda, kuri 24/7 dirba, kad užtikrintų sklandų jūsų IT infrastruktūros darbą.

„Blue Bridge“ debesų kompiuterijos komandoje jėgas sujungia skirtingų IT kompetencijų ir įvairios patirties turintys specialistai. Jie kartu jau ne vienus metus dirba ir tobulina debesų kompiuterijos technologijas tam, kad jūsų IT bolidas – svarbiausi Jūsų organizacijos duomenys bei informacinės sistemos, ne tik sėkmingai startuotų, bet ir stabiliai laikytųsi trasoje.

Sėkmės formulė

Sertifikuoti „Blue Bridge“ debesų kompiuterijos specialistai turi vertingos patirties ne tik prižiūrint duomenų centro įrangą ir infrastruktūrą, bet ir ją diegiant bei vykdant sudėtingas duomenų migracijas į mūsų duomenų centrą. Mūsų komanda dirba su privataus ir viešojo sektoriaus klientais.

Mūsų teikiamos paslaugos pasiekiamos 99,9 % laiko. Dubliuoti pagrindiniai infrastruktūros komponentai, elektros, interneto linijos, autonominis generatorius – visos šios priemonės yra įrengtos, naudojamos ir nuolat tikrinamos tam, kad Jūsų sistemos ir duomenys būtų pasiekiami visuomet.

Aukščiausias mūsų prioritetas – užtikrinti Jūsų duomenų saugumą. Visuose duomenų centro veiklos lygiuose – nuo procesų iki fizinės apsaugos – įdiegti aukščiausi saugumo standartai. Įrengta gaisro gesinimo sistema, drėgmės davikliai, patekimas į duomenų centrą yra visiškai apribotas, visi veiksmai fiksuojami vaizdo kameromis, aukščiausią kvalifikaciją turintys saugumo specialistai periodiškai atlieka įsilaužimo bandymus, įdiegtos prevencinės priemonės bei aiškūs duomenų valdymo procesai (tai patvirtina turimas ISO 27000 sertifikatas).

Teikdami debesų kompiuterijos paslaugas galime pilnai prisiderinti prie Jūsų poreikių. Standartizuotų paslaugų pagrindu gebame sukurti individualų sprendimą kiekvienam klientui. Debesų kompiuterijos paslaugas klientams patogu savarankiškai valdyti per el. paslaugų valdymo portalą, tačiau tuo pačiu kiekvienas klientas turi asmeninį vadybininką, kuris visada padės spręsti iškilusius klausimus. Galime dirbti tiek ilgalaikių, tiek trumpalaikių sutarčių pagrindu, kurios leis mūsų debesų kompiuterijos paslaugomis naudotis tada, kai Jums to reikia ir mokėti tik už tuos resursus, kuriuos realiai naudojate.

Technologijos

Duomenų centras

Paslaugos yra teikiamos iš „Blue Bridge“ duomenų centro, kuris yra įsikūręs Vilniuje, Jasinskio g. 16A. Į duomenų centrą ateina dubliuoti optinio ryšio bei elektros maitinimo įvadai. Nenutrūkstamą elektros tiekimą garantuoja nepertraukiamos srovės šaltiniai (UPS).

Atsarginiai fiziniai serveriai gedimo atveju

Sugedus fiziniam serveriui mūsų duomenų centre, Jūsų paslaugoms skirti virtualūs serveriai yra automatiškai perkeliami į kitą veikiantį fizinį serverį per kelias minutes. Duomenų centre visada yra atsarginių fizinių serverių, todėl aukštas patikimumas yra užtikrinamas visoms veikiančioms virtualioms sistemoms „pagal nutylėjimą“ ir be jokių papildomų mokesčių.

Saugyklos įrenginiai

Saugykla yra sudaryta iš kelių nepriklausomų įrenginių. Kiekvienas įrenginys turi vidinę apsaugą: sugedus diskui įrenginio viduje, Jūsų duomenys neprarandami, o programos gali veikti be našumo sumažėjimo. Patys įrenginiai tarpusavyje taip pat yra apjungti į masyvą, todėl Jūsų sprendimai yra apsaugoti tiek nuo individualaus disko gedimo, tiek nuo viso įrenginio gedimo.

Virtualios mašinos

Darant atsargines kopijas mūsų duomenų centre, yra kopijuojami ne tik Jūsų duomenys, bet ir pačios virtualios mašinos. Toks sprendimas leidžia atstatyti ne tik duomenis, bet visą mašiną su konfigūravimo parametrais ir operacine sistema. Tokiu būdu, Jūsų IT sprendimas iš atsarginės kopijos gali būti atstatytas žymiai greičiau.

Rodikliai

Paslaugos

Mes užtikriname Jūsų duomenų saugumą. Susipažinkite su saugumo priemonėmis, kurios naudojamos „Blue Bridge“ debesų kompiuterijos teikimo platformoje ir duomenų centre.

Susiję straipsniai

Kreipkitės dėl pasiūlymo

Jei norite gauti pasiūlymą ar sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas - parašykite mums ir kaip galėdami greičiau su jumis susisieksime.

Vardas*

El. pašto adresas*

Įmonė*

Telefonas*

Žinutė*

Pažymėkite sutikimą, kad užklausa mus pasiektų

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!

Kodėl verta rinktis mus?

Sertifikatai

ISO 9001:2015

Standartas, nustatantis gerąsias kokybės vadybos sistemos taikymo praktikas. Ypatingas dėmesys skiriamas Jūsų reikalavimų analizavimui, pasitenkinimui bei nuolatiniam kokybės gerinimui, įskaitant lyderystės, darbuotojų įsitraukimo, procesinio požiūrio aspektų išgryninimui bei taikymui.

ISO 14001:2015

Standartas, apibrėžiantis reikalavimus aplinkos apsaugos vadybos sistemai. Aktualesnis ir svaresnis tampa požiūris į aplinkosaugą, todėl vis daugiau siekiama daryti kiek įmanoma mažesnį poveikį aplinkai, ieškoti būdų žaliavų bei energijos sąnaudų mažinimui, darbuotojų sąmoningumo ugdymui aplinkosaugos srityje.
Perkėlę sistemas į „Blue Bridge“ duomenų centrą, taip pat prisidedate prie neigiamo poveikio gamtai mažinimo, nes galite atsisakyti savo tarnybinių stočių, jų aušinimo ir rezervinio elektros energijos palaikymo įrenginių.

ISO/ IEC 27001:2013

Standartas, nustatantis reikalavimus informacijos saugumo valdymo sistemai. Jo pagrindu organizacija įvertina rizikas ir įdiegia tinkamas saugumo priemones informacijos konfidencialumui, vientisumui bei prieinamumui apsaugoti. Pagrindinė sistemos funkcija – apsaugoti Jūsų informaciją nuo tyčinio ar netyčinio informacijos praradimo ir vagystės.

Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!