Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Privataus, hibridinio ir viešo debesies diegimas

Privataus, hibridinio ir viešo debesies diegimas

Parinksime, suprojektuosime ir įdiegsime debesies sprendimą Jūsų organizacijoje, atliksime sujungimą su kitu debesiu arba duomenų centru, esant poreikiui, išmigruosime Jūsų duomenų centrą į viešą debesį.

Turime sertifikuotus „Microsoft“, „VMware“ ir „Hewlett Packard Enterprise“ privataus debesies specialistus, kurie transformuos Jūsų serverių ūkį ir/ ar virtualizavimo platformą į pilnavertį automatizuotą, apskaitomą ir savitarnos elementais užpildytą privatų debesį.

Esame atlikę tiek privačių, tiek valstybinių organizacijų privataus debesies sujungimą tiek su kitu privačiu, tiek su viešu debesiu. Taip pat esame sukūrę hibridinio debesies sprendimus, kai dalis IT paslaugų iškeliama į viešą debesį, o kita dalis lieka privačiame organizacijos debesyje. Turime patirties pilnai migruojant tiek privačių, tiek valstybinių organizacijų duomenų centrų IT infrastruktūrą į viešą debesį.

Puikiai išmanome šiuos „Microsoft“ debesų kompiuterijos sprendimus: „Azure“, „Office365”, „Enterprise Mobility Suite“ ir kt.
Esame autorizuotas „Hewlett Packard Enterprise“ partneris, turintis HPE „Gold Cloud Builder Specialist“ statusą. Mūsų specialistų kompetenciją pagrindžia turimi „HPE ASE – Data Center and Cloud Architect V2” sertifikatai.

Kitos Debesų kompiuterija kategorijos:
Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!