Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Virtualus duomenų centras

Virtualus duomenų centras

Virtualių serverių paslauga leis Jūsų IT sistemas pasiekti iš „Blue Bridge“ duomenų centro, virtualių arba dedikuotų virtualių serverių (angl. Private Cloud). Mūsų specialistai, nuodugniai ištyrę organizacijos atvejį, visada pateiks optimaliausią sprendimą.

Turime geriausius duomenų centrų specialistus rinkoje, todėl prižiūrėsime migravimo procesą ir teiksime visą reikalingą pagalbą. Visi paslaugos etapai (nuo sprendimo kūrimo iki diegimo ir priežiūros) bus įgyvendinami sklandžiai, vadovaujantis kokybe ir efektyvumu grįstomis procedūromis.

Specialiai tam skirtame savitarnos portale sukurta galimybė savarankiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo IT projektus – įdiegti nuo vieno iki kelių dešimčių ar net šimtų serverių. Keliais žingsniais susikonfigūruoti norimų parametrų virtualias aplinkas, apjungti serverius į bendrą virtualų tinklą, keisti kiekvieno serverio apimtį ir pajėgumą, nenaudojamus sustabdyti ar ištrinti, susikurti naujus bei administruoti juos per nuotolį bus paprasta lyg jie būtų po ranka.

Naudojantis šia paslauga nebereikės įsigyti fizinės serverių infrastruktūros, rūpintis jos patikimumo užtikrinimu, galvoti apie rezervinį kopijavimą ar efektyvų atstatymą įvykus nenumatytam gedimui – tuo rūpinsimės mes.

Technologijos

DUOMENŲ CENTRAS

Paslaugos yra teikiamos iš „Blue Bridge“ duomenų centro, kuris yra įsikūręs Vilniuje, Jasinskio g. 16A. Į duomenų centrą ateina dubliuoti optinio ryšio bei elektros maitinimo įvadai. Nenutrūkstamą elektros tiekimą garantuoja nepertraukiamos srovės šaltiniai (UPS).

ATSARGINIAI FIZINIAI SERVERIAI GEDIMO ATVEJU

Sugedus fiziniam serveriui mūsų duomenų centre, Jūsų paslaugoms skirti virtualūs serveriai yra automatiškai perkeliami į kitą veikiantį fizinį serverį per kelias minutes. Duomenų centre visada yra atsarginių fizinių serverių, todėl aukštas patikimumas yra užtikrinamas visoms veikiančioms virtualioms sistemoms „pagal nutylėjimą“ ir be jokių papildomų mokesčių.

SAUGYKLOS ĮRENGINIAI

Saugykla yra sudaryta iš kelių nepriklausomų įrenginių. Kiekvienas įrenginys turi vidinę apsaugą: sugedus diskui įrenginio viduje, Jūsų duomenys neprarandami, o programos gali veikti be našumo sumažėjimo. Patys įrenginiai tarpusavyje taip pat yra apjungti į masyvą, todėl Jūsų sprendimai yra apsaugoti tiek nuo individualaus disko gedimo, tiek nuo viso įrenginio gedimo.

VIRTUALIOS MAŠINOS

Darant atsargines kopijas mūsų duomenų centre, yra kopijuojami ne tik Jūsų duomenys, bet ir pačios virtualios mašinos. Toks sprendimas leidžia atstatyti ne tik duomenis, bet visą mašiną su konfigūravimo parametrais ir operacine sistema. Tokiu būdu, Jūsų IT sprendimas iš atsarginės kopijos gali būti atstatytas žymiai greičiau.

Rodikliai

Paslaugų kainos

Planas S

1vCPU
2 GB RAM
50 GB SSD
Windows OS

22 mėn
Planas M

2vCPU
4 GB RAM
100 GB SSD
Windows OS

35 mėn
Planas L

8vCPU
64 GB RAM
500 GB SSD
Windows OS

215 mėn

Užsisakykite debesijos paslaugas dabar ir pirmą mėnesį gaukite resursus nemokamai!

Maksimalus nemokamų resursų kiekis: 12vCPU, 50GB/RAM, 3 vnt. Windows operacinių sistemų ir 500GB duomenų.

Kitos Debesų kompiuterija kategorijos:
Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!