Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Duomenų sandėlių ir duomenų ežerų projektavimas ir diegimas

Duomenų sandėlių ir duomenų ežerų projektavimas ir diegimas

Duomenų saugojimo sprendimai, leidžiantys apjungti duomenis iš įvairių šaltinių, pastebėti tikslesnius priežastinius ryšius ir greičiau priimti svarbius verslo sprendimus

Galimybę apjungti daug duomenų iš įvairių šaltinių ir taip apsirūpinti ypač vertingais galinčiais tapti duomenimis ilgą laiką turėjo tik stambios organizacijos. Tačiau šiandien technologinė pažanga jau suteikia tokią galimybę ir vidutinio dydžio bei mažesnėms įmonėms.

Jau dabar Jūsų įmonė gali padėti tvirtus pagrindus darbui su didžiaisiais duomenimis, tikslingiau atsirinkti didžiausią vertę verslui kuriančius duomenis ir „įdarbinti“ juos ataskaitoms, suformuotomis remiantis gilesnėmis, istorine informacija pagrįstomis įžvalgomis.

Su „Blue Bridge“ komanda jus greičiau ir paprasčiau pritaikysite pažangiausias duomenų saugojimo technologijas – duomenų sandėlius (angl. Data Warehouse) ir duomenų ežerus (angl. Data Lake) – savo organizacijos poreikiams.

Padėsime pasirinkti geriausiai tinkančią technologiją, skirtą saugoti įvairiuose apdorojimo etapuose esančius duomenis, sudarysime duomenų saugojimo procesus bei struktūrą, padėsime nustatyti vertingiausių duomenų šaltinius ir atliksime koncepcinį projektą (angl. Proof-of-concept), kuris padės ateityje saugoti vertę galinčius turėti duomenis.

Jeigu jau naudojate vieną iš šių technologijų, padėsime Jums patogiau saugoti reikalingiausius duomenis ir paprasčiau suarchyvuoti mažiau vertingus.

Kitos Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos kategorijos:
Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!