Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Duomenų rezervinio kopijavimo sprendimų priežiūra

Duomenų rezervinio kopijavimo sprendimų priežiūra

Pradėdami teikti paslaugą, išanalizuosime ir įvertinsime Jūsų IT infrastruktūrą bei poreikius rezervinėms duomenų kopijoms, parengsime dokumentaciją. Taip pat pateiksime rekomendacijas prižiūrimos sistemos veiklos gerinimui. Suderinę IT priežiūros teikimo principus ir tvarką, prijungsime Jūsų įrangą prie mūsų stebėjimo sistemos.

Teikdami rezervinio duomenų kopijų priežiūros paslaugą užtikrinsime, kad rezervinis kopijavimas vyktų nuolat bei pagal visas plane numatytas procedūras ir, įvykus sistemos klaidoms, nenumatytiems gedimams ar kenkėjiškai veiklai, būtų išsaugoti visi svarbūs duomenys ir organizacija galėtų tęsti IT sistemų veiklą.

Tikrinsime Jūsų techninės ir programinės įrangos būklę, atliksime jos remontą (pagal gamintojo garantinius įsipareigojimus) bei diegsime atnaujinimus.

Priežiūros proceso metu tikrinsime, ar visi reikalingi duomenys buvo perkelti į archyvą, ar neįvyko klaidų kopijuojant duomenis, ar išlaikomas reikalingas kopijavimo periodiškumas, ar duomenys tinkamai saugomi, periodiškai atnaujinamas duomenų kopijų kūrimo tvarkaraštis.

Bandomųjų atstatymų metu „repetuosime“ duomenų praradimo scenarijus ir tikrinsime, ar duomenys tikrai gali būti atstatyti pagal iš anksto parengtą IT veiklos tęstinumo planą.

Teiksime periodines Jūsų sistemų veiklos ataskaitas, apimančias SLA vykdymą, kreipinių analizę bei papildomas įžvalgas ir rekomendacijas platformos vystymui, taip pat atliksime galimų rizikų vertinimą.

Prižiūrime „Microsoft Data Protection Manager“, „Veeam Backup & Replication“, „Hewlett Packard Enterprise Data protector“ sprendimus.

Kitos IT infrastruktūros priežiūra kategorijos:
Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!