Kibernetinis saugumas

Aplikacijų ugniasienių parinkimas ir diegimas

Įvertinsime Jūsų organizacijos tinklo architektūrą (fizines ir logines schemas) bei identifikuosime duomenų srautus tarp skirtingų tinklo segmentų. Ši analizė užtikrins sklandų leistinų ryšių tarp tinklo segmentų matricos išpildymą ir leis suformuoti griežtą saugumo politiką.

Atlikę paruošiamuosius darbus, pašalinsime nenaudojamus esamų ugniasienių konfigūracijų fragmentus ir migruosime naujas ugniasienių konfigūracijas, atliksime reikalingus tinklo perjungimus. Remdamiesi geriausiomis praktikomis paruošime administravimo dalį ir kitas paslaugas pagal poreikį. Jūsų patogumui aplikacijų ugniasienes integruosime su naudotojų autentifikavimo tarnybomis (pvz., „Active Directory“, „Radius“), sukonfigūruosime papildomus apsaugos profilius (pvz., įsilaužimų prevencija, srautų filtravimas, virusų skenavimas, šifruotų srautų inspektavimas ir kt.).

Siekdami užtikrinti sklandų veikimą, patikrinsime paslaugų pasiekiamumą tarp skirtingų segmentų, skenuosime sistemas ir peržiūrėsime, ar pasiekiamos tik tos tarnybos, kurios yra leistinos pagal turimą saugumo politiką bei ugniasienės konfigūraciją. Ištestuosime aukštą patikimumą užtikrinančio ugniasienių telkinio ir susijusios tinklo įrangos darbą, imituodami realius ryšių sutrikimus. Prireikus optimizuosime prieigos taisykles ir apsaugos profilius. Po įdiegimo sutartą laikotarpį stebėsime sprendimą ir optimizuosime saugumo politikas. Parengsime įdiegtos sistemos dokumentaciją ir sklandžiam tolimesniam darbui suorganizuosime mokymus Jūsų specialistams

Dirbame su „Fortinet“ ir „F5“ gamintojų produktais.

Daugiau informacijos suteikti gali:

Dmitrijus Syčiovas
Tinklų ir apsaugos sprendimų skyriaus vadovas
Dmitrijus.Syciovas@bluebridge.lt

 

Susiję straipsniai

„Blue Bridge“ IT žinių centras

„Office 365“ platforma „SharePoint Online“: nuo paprasto įrankio iki veiklai svarbios sistemos

Skaitykite