Kibernetinis saugumas

Naujos kartos apsaugos nuo virusų sprendimo parinkimas ir diegimas

Įprastos darbo vietų apsaugos priemonės, tokios kaip antivirusinė programinė įranga, apsauganti nuo kenkėjiškų programų, yra nesudėtingai apeinamos. Naudojami statiniai virusų aptikimo mechanizmai, tokie kaip signatūros, heuristika ar dalinė emuliacija, nėra patys efektyviausi veikiant prieš šių dienų atakas.

Naujos kartos apsaugos nuo virusų sprendimai apima papildomas virusų aptikimo ir apsaugos technikas, pvz.: matematika, mašinų apsimokymas, izoliacija, dinaminė elgsenos analizė, atminties pažeidimo apsaugos, įsilaužimų ir atakų indikatorių paieška, baltieji sąrašai bei kita.

Esame kompetentingų specialistų komanda, todėl padėsime Jums pasirinkti efektyviausią apsaugos sprendimą, įvertindami Jūsų žmogiškuosius, finansinius resursus, saugos brandos lygį ir veiklos pobūdį. Įdiegsime programinę įrangą,  atliksime konfigūracijos derinimą ir nustatysime saugumo politiką. Identifikuosime klaidingus pranešimus ir realias grėsmes, optimizuosime apsaugos nustatymus. Esant poreikiui, sprendimą integruosime su tinklo lygmens ir saugumo įvykių valdymo apsaugos sprendimais.

Dirbame su „FireEye“ ir „Palo Alto“ sprendimais.

Daugiau informacijos suteikti gali:

Aivaras Teleiša
Kompiuterinių tinklų sprendimų vadybininkas
Aivaras.Teleisa@bluebridge.lt

Aivaras Teleiša

Susiję straipsniai