Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Kibernetinis saugumas

Saugumo operacijų centro (SOC) paslaugos

Saugumo operacijų centras: didesnis matomumas ir apsauga nuo plataus spektro kibernetinio saugumo rizikų – bet kurio dydžio verslui

Saugumo operacijų centro (SOC) paslaugos padeda užtikrinti IT infrastruktūros, naudotojų ir jautrių duomenų apsaugą nuo išorinių ir vidinių grėsmių. Kompetentinga saugumo analitikų komanda ne tik rūpinasi pažangių saugumo sprendimų, tokių kaip SIEM, EDR, NDR, DLP veikimu, bet ir vysto šiuos sprendimus tam, kad užtikrinti spartesnį incidentų aptikimą.

„Blue Bridge“ saugumo operacijų centras (SOC), jo įranga ir saugumo analitikai įgalina organizaciją stebėti, identifikuoti ir analizuoti tokias rizikas kaip kredencialų, paskyrų ir tapatybių vagystės, kenksmingo kodo atakos, ilgalaikis įsitvirtinimas IT infrastruktūroje ir jautrių duomenų vagystės, nepakankama tinklo bei tinklo prieigos apsauga ir horizontalus judėjimas infrastruktūroje, kurį atlieka išoriniai arba vidiniai įsilaužėliai.

„Blue Bridge“ SOC paslaugos

  • SOC įrankių priežiūra – efektyvi ir kokybiška pažangiausių saugumo įrankių priežiūra, savalaikis atnaujinimų diegimas ir tinkamas įrankio veikimo užtikrinimas. Paslaugos skirtos organizacijoms, jau turinčioms SIEM (Saugumo informacijos ir įvykių valdymo įrankį), EDR (galutinių taškų grėsmių aptikimo ir reagavimo įrankį), DLP (duomenų praradimo prevencijos sprendimą) arba NDR (tinklo grėsmių aptikimo ir reagavimo įrankį).
  • Kibernetinio saugumo analitika – saugumo analitikų paslaugos, leidžiančios efektyviau išnaudoti turimų saugumo sprendimų potencialą ir užtikrinti vidinės IT komandos tobulėjimą kibernetinio saugumo srityje, sukuriant pažangų ir ilgalaikį organizacijos saugumą.
  • SIEM ir EDR paslaugos – kokybiškesnė ir pažangesnė apsauga be papildomų investicijų į naujus saugumo specialistų etatus ir IT resursus. Saugumo analitikų paslaugos teikiamos naudojant SIEM (Saugumo informacijos ir įvykių valdymo įrankį) ir/arba EDR (galutinių taškų grėsmių aptikimo ir reagavimo įrankį).

Susiję straipsniai

Kreipkitės dėl pasiūlymo

Povilas Kaminskas
Tinklų ir saugumo sprendimų skyriaus vadovas

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė

Pažymėkite sutikimą, kad užklausa mus pasiektų

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!