Kibernetinis saugumas

Tinklo šifravimo sprendimo parinkimas ir diegimas

Įvertinsime Jūsų organizacijos aukšto saugumo lygio reikalaujančio tinklo architektūrą (nutolusių padalinių ir naudotojų sujungimą, perduodamos informacijos tipus, fizinę tinklų sujungimo terpę) ir suprojektuosime tinklo šifravimo sprendimą atsižvelgdami į keliamus automatizuotos informacijos apdorojimo (ADA) reikalavimus sistemoms. Įdiegsime ir sukonfigūruosime kriptografines sistemas, kurios leis saugiai apdoroti ir perduoti informaciją bei duomenis tinklais, taip pat saugiai juos laikyti nutolusiuose serveriuose. Sukursime sertifikatų, tikslaus laiko, katalogų tarnybos (angl. Active Directory) paslaugas ir reikalingas duomenų bazes. Sukonfigūruosime ir ištestuosime saugius sujungimus.

Sistemų konfigūracija nesaugoma galutiniuose įrenginiuose, o yra nuskaitoma iš specialių kortelių, be to, didesnį sistemų saugumą užtikrina sertifikatai.

Suteiksime pagalbą ir pakonsultuosime Jus vykdant sistemos akreditavimo procesą ir bendraujant su atsakingomis valstybinėmis tarnybomis.

Turime patirties visų tipų automatizuoto duomenų apdorojimo (ADA) tinkluose: riboto naudojimo, konfidencialaus naudojimo bei slaptuose tinkluose.

Dirbame su gamintojų „Secunet“, „Thales“ ir „Cisco“ produktais.

Daugiau informacijos suteikti gali:

Dmitrijus Syčiovas
Tinklų ir apsaugos sprendimų skyriaus vadovas
Dmitrijus.Syciovas@bluebridge.lt

„Blue Bridge“ IT žinių centras

„Office 365“ platforma „SharePoint Online“: nuo paprasto įrankio iki veiklai svarbios sistemos

Skaitykite