Kibernetinis saugumas

Tinklo šifravimo sprendimo parinkimas ir diegimas

Įvertinsime Jūsų organizacijos aukšto saugumo lygio reikalaujančio tinklo architektūrą (nutolusių padalinių ir naudotojų sujungimą, perduodamos informacijos tipus, fizinę tinklų sujungimo terpę) ir suprojektuosime tinklo šifravimo sprendimą atsižvelgdami į keliamus automatizuotos informacijos apdorojimo (ADA) reikalavimus sistemoms. Įdiegsime ir sukonfigūruosime aukštus standartus atitinkančias kriptografines sistemas, kurios leis saugiai apdoroti ir perduoti informaciją bei duomenis tinklais, taip pat saugiai juos laikyti nutolusiuose serveriuose. Sukursime sertifikatų, tikslaus laiko, katalogų tarnybos (angl. Active Directory) paslaugas ir reikalingas duomenų bazes. Sukonfigūruosime ir ištestuosime saugius sujungimus.

Suteiksime pagalbą ir pakonsultuosime Jus vykdant sistemos akreditavimo procesą ir bendraujant su atsakingomis valstybinėmis tarnybomis.

Turime patirties visų tipų automatizuoto duomenų apdorojimo (ADA) tinkluose: riboto naudojimo, konfidencialaus naudojimo bei slaptuose tinkluose.

Dirbame su gamintojų „Secunet“, „Thales“ ir „Cisco“ produktais.

Daugiau informacijos suteikti gali:

Dmitrijus Syčiovas
Tinklų ir apsaugos sprendimų skyriaus vadovas
Dmitrijus.Syciovas@bluebridge.lt

„Blue Bridge“ IT žinių centras

Kodėl svarbus Pentagono sprendimas įsigyti debesijos paslaugų už 10 mlrd. JAV dolerių?

Skaitykite