Partnerių debesų kompiuterija

Privataus, hibridinio ir viešo debesies diegimas

Parinksime, suprojektuosime ir įdiegsime debesies sprendimą Jūsų organizacijoje, atliksime sujungimą su kitu debesiu arba duomenų centru, esant poreikiui, išmigruosime Jūsų duomenų centrą į viešą debesį.

Turime sertifikuotus „Microsoft“, „VMware“ ir „Hewlett Packard Enterprise“ privataus debesies specialistus, kurie transformuos Jūsų serverių ūkį ir/ ar virtualizavimo platformą į pilnavertį automatizuotą, apskaitomą ir savitarnos elementais užpildytą privatų debesį.

Esame atlikę tiek privačių, tiek valstybinių organizacijų privataus debesies sujungimą tiek su kitu privačiu, tiek su viešu debesiu. Taip pat esame sukūrę hibridinio debesies sprendimus, kai dalis IT paslaugų iškeliama į viešą debesį, o kita dalis lieka privačiame organizacijos debesyje. Turime patirties pilnai migruojant tiek privačių, tiek valstybinių organizacijų duomenų centrų IT infrastruktūrą į viešą debesį.

Puikiai išmanome šiuos „Microsoft“ debesų kompiuterijos sprendimus: „Azure“, „Office365”, „Enterprise Mobility Suite“ ir kt.
Esame autorizuotas „Hewlett Packard Enterprise“ partneris, turintis HPE „Gold Cloud Builder Specialist“ statusą. Mūsų specialistų kompetenciją pagrindžia turimi „HPE ASE – Data Center and Cloud Architect V2” sertifikatai.

Daugiau informacijos suteikti gali :

Miroslav Chvoinicki
Duomenų centrų infrastruktūros skyriaus vadovas
Miroslav.Chvoinicki@bluebridge.lt

Algirdas Lunys
Infrastruktūros sprendimų vadybininkas
Algirdas.Lunys@bluebridge.lt

Susiję straipsniai

„Blue Bridge“ IT žinių centras

Kodėl svarbus Pentagono sprendimas įsigyti debesijos paslaugų už 10 mlrd. JAV dolerių?

Skaitykite