Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Saugi nuotolinė darbo vieta

„Blue Bridge“ nuotolinės darbo vietos komplektavimo ir diegimo paslaugos padės užtikrinti, kad Jūsų organizacijoje darbas iš namų būtų saugus ir efektyvus. Diegiame sprendimus, užtikrinančius kompiuterinių darbo vietų, tinklo ir nuotolinio prisijungimo prie sistemų saugumą. Komplektuodami nuotolinę darbo vietą, padėsime pasirinkti sprendimus, kurie leis Jūsų darbuotojams saugiai ir patogiai dirbti iš namų, o IT administratoriams –

paprasčiau diegti numatytus atnaujinimus ir atlikti kitus IT priežiūros darbus nuotoliniu būdu.  „Blue Bridge“ nuotolinės darbo vietos parengimo paslaugos apima visus nuotolinės darbo vietos parengimo etapus – pradedant nuo organizacijos kompiuterių parengimo nuotoliniam darbui, kelių faktorių autentifikavimo sprendimų diegimo ir baigiant tinklo prieigos kontrolės diegimu.

Paslaugos

  • VPN (virtualaus privataus tinklo) diegimas - užtikrina iš nuotolinės darbo vietos perduodamos ir gaunamos informacijos šifravimą, leidžia centralizuotai valdyti darbuotojų prisijungimo parametrus (laiką, įrenginį ir pan. ).
  • Klientinių įrenginių parinkimas ir parengimas - tinkamų pagal darbo pobūdį kompiuterių parinkimas bei nuosavų (BYOD) kompiuterių sisteminės įrangos atnaujinimas sudiegiant reikalingus, saugumo spragas pašalinančius atnaujinimus.
  • Kelių faktorių autentifikavimo sprendimų diegimas - užtikrina prisijungimo prie sistemų saugumą papildomu naudotojo identifikavimu (pvz., atsiunčiant kodą SMS ar patvirtinant specialiai sukonfigūruotoje išmanaus įrenginio programėlėje).
  • Kompiuterio disko šifravimas - užtikrina informacijos konfidencialumą diske pametus nešiojamą kompiuterį.
  • Nuotolinio prisijungimo ir IT administravimo įrankių diegimas - leidžia užtikrinti, kad darbuotojo kompiuteryje būtų įdiegti reikiami operacinės sistemos, antivirusinio sprendimo ir kitos programinės įrangos atnaujinimai, o įvykus sutrikimui kompiuteryje - jį diagnozuoti ir nuotoliniu būdu atstatyti kompiuterio darbingumą.
  • Tinklo prieigos kontrolės diegimas - užtikrina prisijungimą prie organizacijos tinklo tik iš autorizuotų įrenginių ir tik autorizuotiems vartotojams, užtikrina, kad autorizuotas įrenginys ir vartotojas pasiektų tik jam skirtus resursus. Veikia kartu su kitais sprendimais (pvz. VPN).
  • Naudotojų veiklos monitoringo sprendimų diegimas - leidžia stebėti naudotojų aktyvumą, produktyvumą ir elgseną, aplikacijų, el. pašto, socialinių tinklų naudojimą, gali apsaugoti nuo netyčinio arba suplanuoto jautrių/konfidencialių duomenų nutekinimo.
  • Darbo vietų apsaugos (angl. End-point protection) diegimas - kompleksinės arba išplėstinės darbo vietų apsaugos sprendimas papildo VPN prisijungimą prie tinklo, leidžia centralizuotai stebėti visų organizacijos kompiuterinių darbo vietų saugumo būklę ir užkardyti kenkėjiško programinio kodo perdavimą iš užkrėstos darbo vietos į organizacijos programinę bei fizinę įrangą. Sprendimas susideda iš programinės įrangos, diegiamos į kiekvieno darbuotojo kompiuterį, ir centrinės sistemos, per kurią IT administratoriai taip pat gali atlikti dalį rutininių saugumo darbų.

Susiję straipsniai

Kreipkitės dėl pasiūlymo

Algirdas Lunys
Infrastruktūros sprendimų vadovas

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė

Pažymėkite sutikimą, kad užklausa mus pasiektų

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!