Serveriai ir duomenų saugyklos

Duomenų saugyklos ar serverio sprendimo parinkimas ir diegimas

Interviu metu išsiaiškinsime Jūsų IT ūkio būseną ir poreikius duomenų saugyklų/ serverių patikimumui, talpai, našumui, tipui. Pasiūlysime mūsų partnerių „Hewlett Packard Enterprise“ arba „Fujitsu“ duomenų saugyklos ar serverių sprendimą bei garantinio aptarnavimo planą. Sprendimas gali būti pasiūlytas naujų produktų diegimui arba jau veikiančių saugyklų/ serverių praplėtimui ir tobulinimui. Siūlydami sprendimą, įvertinsime kainą, greitaveiką, patikimumą ir valdymo patogumo savybes.

Diegiant duomenų saugyklas, pristatysime, prijungsime ir sukonfigūruosime „Hewlett Packard Enterprise“ arba „Fujitsu“ saugyklas. Atliksime diegimo planavimo darbus bei parengsime „roll-back“ planą, kuriame bus numatyta, kokių veiksmų imsimės nepavykus diegimui. Po diegimo atliksime bazinį Jūsų darbuotojų apmokymą ir patikrinsime svarbiausias duomenų saugyklos funkcijas.

Įgyvendinant serverių sprendimą, atliksime logistikos ir serverio diegimo planavimo darbus. Sumontuosime, prijungsime, atnaujinsime ir sukonfigūruosime „Hewlett Packard Enterprise“ arba „Fujitsu“ serverius. Parengsime serverius naudojimui, atliksime įrangos, aplikacijų ir duomenų migravimo paslaugas. Po diegimo atliksime bazinį Jūsų darbuotojų apmokymą ir patikrinsime svarbiausias serverių funkcijas.

Esame autorizuoti gamintojų „Hewlett Packard Enterprise“ ir „Fujitsu“ partneriai. Turime HPEPlatinum Partner statusą, kuris suteikiamas už aukščiausio lygio kompetencijas ir pardavimo rezultatus.

Daugiau informacijos suteikti gali:

Tomas Kalinauskas
Duomenų saugyklų produktų vadybininkas
Tomas.Kalinauskas@bluebridge.lt

Saulius Klimas
Serverių produktų vadybininkas
Saulius.Klimas@bluebridge.lt

Susiję straipsniai

„Blue Bridge“ IT žinių centras

Kodėl svarbus Pentagono sprendimas įsigyti debesijos paslaugų už 10 mlrd. JAV dolerių?

Skaitykite