Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Serveriai ir duomenų saugyklos

Duomenų saugyklos ar serverio sprendimo parinkimas ir diegimas

Interviu metu išsiaiškinsime Jūsų IT ūkio būseną ir poreikius duomenų saugyklų/ serverių patikimumui, talpai, našumui, tipui. Pasiūlysime mūsų partnerių „Hewlett Packard Enterprise“ arba „Fujitsu“ duomenų saugyklos ar serverių sprendimą bei garantinio aptarnavimo planą. Sprendimas gali būti pasiūlytas naujų produktų diegimui arba jau veikiančių saugyklų/ serverių praplėtimui ir tobulinimui. Siūlydami sprendimą, įvertinsime kainą, greitaveiką, patikimumą ir valdymo patogumo savybes.

Diegiant duomenų saugyklas, pristatysime, prijungsime ir sukonfigūruosime „Hewlett Packard Enterprise“ arba „Fujitsu“ saugyklas. Atliksime diegimo planavimo darbus bei parengsime „roll-back“ planą, kuriame bus numatyta, kokių veiksmų imsimės nepavykus diegimui. Po diegimo atliksime bazinį Jūsų darbuotojų apmokymą ir patikrinsime svarbiausias duomenų saugyklos funkcijas.

Įgyvendinant serverių sprendimą, atliksime logistikos ir serverio diegimo planavimo darbus. Sumontuosime, prijungsime, atnaujinsime ir sukonfigūruosime „Hewlett Packard Enterprise“ arba „Fujitsu“ serverius. Parengsime serverius naudojimui, atliksime įrangos, aplikacijų ir duomenų migravimo paslaugas. Po diegimo atliksime bazinį Jūsų darbuotojų apmokymą ir patikrinsime svarbiausias serverių funkcijas.

Esame autorizuoti gamintojų „Hewlett Packard Enterprise“ ir „Fujitsu“ partneriai. Turime HPEPlatinum Partner statusą, kuris suteikiamas už aukščiausio lygio kompetencijas ir pardavimo rezultatus.

Susiję straipsniai

Kreipkitės dėl pasiūlymo

Tomas Kalinauskas
Duomenų saugyklų produktų vadybininkas

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė

Pažymėkite sutikimą, kad užklausa mus pasiektų

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!