Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
IT valdymas ir priežiūra

Duomenų bazių priežiūra

Pradėdami teikti paslaugą, išanalizuosime ir įvertinsime Jūsų IT infrastruktūrą bei parengsime jos dokumentaciją. Taip pat pateiksime rekomendacijas prižiūrimos duomenų bazių veiklos gerinimui. Suderinę IT priežiūros teikimo principus ir tvarką, prijungsime Jūsų įrangą prie mūsų stebėjimo sistemos.

Siekdami užtikrinti organizacijos poreikius tenkinantį duomenų bazių veikimą, teiksime nenutrūkstamą duomenų bazių priežiūros paslaugą, vykdomą nuotoliniu būdu. Pasirinkus pilną „Oracle“, „Microsoft SQL“ ar „MySQL“ priežiūrą užtikrinsime ne tik duomenų bazių pasiekiamumo (angl. up-time), bet ir iš anksto sutartus greitaveikos (angl. performance) rodiklius (panaudojant esamus organizacijos resursus).

Nuolat stebėsime duomenų bazių veiklos parametrus, tikrinsime įvykių žurnalus, reaguosime į kreipinius ir efektyviai spręsime incidentų valdymą. Taip pat galime teikti konsultacijas duomenų bazių priežiūros klausimais.

Teiksime periodines Jūsų duomenų bazių veiklos ataskaitas, apimančias SLA vykdymą,  kreipinių analizę bei papildomas įžvalgas ir rekomendacijas, galimų rizikų vertinimą.

Atskiru susitarimu galime teikti tokias išplėstines duomenų bazių paslaugas: atnaujinimai (vadinamųjų patch‘ų diegimas), našumo didinimas, antrinių duomenų kopijų saugojimas, duomenų bazės migracija.

Susiję straipsniai

Kreipkitės dėl pasiūlymo

Mindaugas Maraulas
IT paslaugų valdymo skyriaus vadovas

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė

Pažymėkite sutikimą, kad užklausa mus pasiektų

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!