IT valdymas ir priežiūra

Saugos sprendimų priežiūra

Pradėdami teikti paslaugą, išanalizuosime ir įvertinsime Jūsų IT infrastruktūrą bei parengsime jos dokumentaciją. Taip pat pateiksime rekomendacijas prižiūrimos sistemos veiklos gerinimui. Suderinę IT priežiūros teikimo principus ir tvarką, prijungsime Jūsų įrangą prie mūsų stebėjimo sistemos.

Informuosime apie vykdomas atakas ir imsimės priemonių joms sustabdyti. Kasdien stebėsime Jūsų saugos įrenginių būklę, atliksime jos remontą. Taip pat atliksime prevencinius veiksmus, kurie sumažins pažeidžiamumo tikimybę ateityje: reguliariai atnaujinsime saugos sistemų programinę įrangą ir pažeidžiamumų „atspaudus“ (arba tikrinsime automatizuotus naujinius), siūlysime veiklos procesų pakeitimus, atliksime bandomuosius „įsilaužimus“ ir sistemos efektyvumo patikrinimus.

Administruosime bei optimizuosime ugniasienės funkcijas ir rengsime ugniasienės blokuotų sesijų (Deny taisyklės) ataskaitą. Parengsime ugniasienės tęstinumo užtikrinimo planą.

Rengsime poreikių analizę įeinančio ir išeinančio interneto srauto į vidinį tinklą kontrolei bei šio srauto virusų skenerio ataskaitą, taip pat – vidinio tinklo atakų iš interneto ataskaitą.

Prižiūrimi gamintojų „Fortinet“ ir „Cisco“ ugniasienių sprendimai.

Daugiau informacijos suteikti gali:

Mindaugas Maraulas
IT paslaugų valdymo skyriaus vadovas
Mindaugas.Maraulas@bluebridge.lt

Susiję straipsniai

„Blue Bridge“ IT žinių centras

Kodėl svarbus Pentagono sprendimas įsigyti debesijos paslaugų už 10 mlrd. JAV dolerių?

Skaitykite