BLUE BRIDGE BOND

Jūs, kaip ir mes žinote, kad tinkamai prižiūrima IT infrastuktūra užtiktina sklandų ir nepertraukiamą įmonės veiklą. Bet ar žinote, kad netinkama IT priežiūra atima iš Jūsų laiką ir padidina išlaidas?

Kad to išvengti, klientai renkasi mūsų IT priežiūros ir valdymo, debesų kompiuterijos bei IT įrangos paslaugas. Nes gerą reputaciją bei palankius klientų vertinimus pasiekėme dėl profesionaliai teikiamų paslaugų, aukštos kvalifikacijos inžinierių bei draugiško asmeninio aptarnavimo.

IT Valdymas

Gauti pasiūlymą

Klientai teikia pirmenybę mūsų teikiamoms IT valdymo paslaugoms, nes:

  • Analizuodami vartotojų kreipinius ir pašalindami jų priežastis, sumažiname kreipinių skaičių, kurie atsiranda dėl sistemų veikimo sutrikimo.
  • Koordinuodami paslaugų teikimą tarp savo inžinierių komandų, užtikriname greitą kreipinių sprendimo laiką.
  • Konsultuodami IT politikos sukūrimo klausimais, aiškiai apibrėžiame IT rolę įmonėje. Dėl šios priežasties sumažėja IT kaštai, pagreitėja problemų sprendimas bei pagerėja komunikacija tarp verslo padalinių ir IT savininkų.

IT Priežiūra

Gauti pasiūlymą

Teikdami IT priežiūros paslaugas, pasiekiame aukščiausių klientų įvertinimų, nes:

Debesų kompiuterija

Gauti pasiūlymą

Klientai renkasi mūsų debesų kompiuterijos paslaugas, nes:

Įranga

Gauti pasiūlymą

Esame išskirtinis IT įrangos tiekėjas, nes:

  • Asmeniškai aptarnaudami savo klientus, pirmiausia, įsigiliname į kliento poreikį, suteikiame reikalingą konsultaciją ir tik tuomet pateikiame tinkamiausią IT įrangos pasiūlymą.
  • Pateikdami kompleksiškus pasiūlymus, galime pasiūlyti ne tik įrangos įsigijimą, bet ir konfigūraciją bei IT įrangos priežiūrą.
  • Greitai aptarnaudami ir operatyviai reaguodami į užklausas, siekiame pasiūlymus pateikti tą pačią dieną po užklausos gavimo.

Susisiekite ir gaukite pasiūlymą

Gavę Jūsų užklausą, susisieksime su Jumis per 4 darbo valandas
„Blue Bridge“ IT žinių centras

Nematomas slaptažodžių gyvenimas: valdymo klaidos, pasekmės ir prevencija

Skaitykite