Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

BLUE BRIDGE MSP

Jūs, kaip ir mes žinote, kad tinkamai prižiūrima IT infrastuktūra užtiktina sklandų ir nepertraukiamą įmonės veiklą. Bet ar žinote, kad netinkama IT priežiūra atima iš Jūsų laiką ir padidina išlaidas?

Kad to išvengti, klientai renkasi mūsų IT priežiūros ir valdymo, debesų kompiuterijos bei IT įrangos paslaugas. Nes gerą reputaciją bei palankius klientų vertinimus pasiekėme dėl profesionaliai teikiamų paslaugų, aukštos kvalifikacijos inžinierių bei draugiško asmeninio aptarnavimo.

IT Valdymas

Gauti pasiūlymą

Klientai teikia pirmenybę mūsų teikiamoms IT valdymo paslaugoms, nes:

 • Analizuodami vartotojų kreipinius ir pašalindami jų priežastis, sumažiname kreipinių skaičių, kurie atsiranda dėl sistemų veikimo sutrikimo.
 • Koordinuodami paslaugų teikimą tarp savo inžinierių komandų, užtikriname greitą kreipinių sprendimo laiką.
 • Konsultuodami IT politikos sukūrimo klausimais, aiškiai apibrėžiame IT rolę įmonėje. Dėl šios priežasties sumažėja IT kaštai, pagreitėja problemų sprendimas bei pagerėja komunikacija tarp verslo padalinių ir IT savininkų.

IT Priežiūra

Gauti pasiūlymą

Teikdami IT priežiūros paslaugas, pasiekiame aukščiausių klientų įvertinimų, nes:

 • Dedikuodami profesionalią komandą, užtikriname greitesnį kreipinių sprendimą, o nuolat augančia kompetencija pasidaliname ir su savo klientais.
 • Komunikuodami su klientu, nuolat informuojame apie kreipinio eigą, todėl vartotojas žino, kada kreipinys bus išspręstas ir kokia jo stadija.
 • Žinodami kliento esamą IT infrastuktūrą bei pagrindinius veiklos „stabdžius“, pateikiame išsamias rekomendacijas veiklos gerinimui.

Debesų kompiuterija

Gauti pasiūlymą

Klientai renkasi mūsų debesų kompiuterijos paslaugas, nes:

 • Objektyviai įvertindami kliento poreikį, siūlome tik tai, kas klientui sukuria pridėtinę vertę, pavyzdžiui, siūlome klientams ne tik savo duomenų centro paslaugas, bet ir kitų tiekėjų.
 • Rūpindamiesi saugumu, siūlome aukščiausius saugumo standartus atitinkantį „Blue Bridge“ duomenų centrą. (Patvirtina ISO 27001 sertifikatu).
 • Reaguodami į besikeičiančius verslo poreikius ar cikliškumą, greitai pakeičiame paslaugos apimtis, pavyzdžiui, keičiantis darbuotojų skaičiui.

Įranga

Gauti pasiūlymą

Esame išskirtinis IT įrangos tiekėjas, nes:

 • Asmeniškai aptarnaudami savo klientus, pirmiausia, įsigiliname į kliento poreikį, suteikiame reikalingą konsultaciją ir tik tuomet pateikiame tinkamiausią IT įrangos pasiūlymą.
 • Pateikdami kompleksiškus pasiūlymus, galime pasiūlyti ne tik įrangos įsigijimą, bet ir konfigūraciją bei IT įrangos priežiūrą.
 • Greitai aptarnaudami ir operatyviai reaguodami į užklausas, siekiame pasiūlymus pateikti tą pačią dieną po užklausos gavimo.

Susisiekite ir gaukite pasiūlymą

Gavę Jūsų užklausą, susisieksime su Jumis per 4 darbo valandas
Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!