Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Blue Bridge MSP

IT profesionalai, kurių kompetencijos apima IT priežiūrą, debesų kompiuterija bei IT įrangą. Kuriame ilgalaikius santykius, pagrįstus partneryste ir generuojančius tvarią vertę. Auginame ne tik savo, bet ir savo klientų IT kompetencijas.

Esame „Blue Bridge“ įmonių grupės, veikiančios daugiau kaip 26 metus, dalis. Per tuos metus sukaupta patirtis padėjo tapti aukščiausio lygio profesionalais savo veiklos srityse. Džiaugiamės, kad klientai mus laiko viena iš labiausiai kompetetingų ir daugiausiai vertės kuriančių IT įmonių Lietuvoje.

Rūpinamės savo klientais

Specializuojamės IT paslaugų teikime vidutinio dydžio įmonėms.

Augame dėl savo klientų

Mūsų kompetenciją rodo ne tik sertifikatai, bet ir reali patirtis.

Galime daugiau

Savo klientams siūlome gerokai daugiau už rinkos kainos vidurkį.

Kaip mes dirbame

icon

IT paslaugų teikimo pradžia

Prieš pradedant teikti paslaugas, detaliai susipažįstame su kliento infrastuktūra, susideriname kompiuterinių darbo vietų (KDV) bei kreipinių pateikimo eigą. Tinkama ir efektyvi darbo pradžia turi įtakos tolimesniems etapams.

icon

Kreipinių registravimas

Vartotojai kreipinius registruoja pasirinkę jiems tinkamiausią būdą: el. paštu, telefonu arba išoriniame portale. Kiekvienu atveju vartotojai informuojami apie kreipinio statusą bei numatomus sprendimo laikus, tad vartotojas gali planuoti savo darbo laiką ir tuo pačiu visada žinoti, kada bus atstatytas informacinės sistemos arba kompiuterio veikimas.

icon

Iniciatyvus IT infrastruktūros aptarnavimas

Nuolatos atliekame techninės ir programinės įrangos stebėjimą bei inicijuojame aptarnavimo darbų atlikimą. Tokių darbų atlikimas, kuris yra inicijuojamas iš mūsų pusės, mažina informacinių sistemų bei kompiuterių sutrikimų tikimybę, tad vartotojas išvengia bet kokių trikdžių.

icon

Mėnesinės ataskaitos

Kiekvieno mėnesio pradžioje pateikiame ataskaitas už praėjusio mėnesio suteiktas IT paslaugas bei pasiektą paslaugų kokybės lygį (angl. Service Level). Klientas visada žino kiek kainuoja jo IT bei koks paslaugų kokybės lygis yra pasiektas.

icon

Ketvirtiniai arba mėnesiniai susitikimai

Kiekvieną mėnesį arba ketvirtį susitinkame su klientais, pristatome savo įžvalgas ir pasiūlymus kaip būtų galima spręsti iškilusias problemas, tobulinti esamus IT sprendimus bei pasiūlome galimus naujus IT sprendimus, kurie klientams suteikia galimybę efektyviau naudoti IT kasdieninėje veikloje. To pasekoje, klientas sprendžia kaip vystysis jo IT ir kaip jis didins naudą verslui.

Susisiekite ir gaukite pasiūlymą

Gavę Jūsų užklausą, susisieksime su Jumis per 4 darbo valandas
Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!