Susipažinkite su „Blue Bridge Bond“ komanda: Asta, Marek, Kasparas

Blue Bridge Bond

2017-05-10

Dažnai kalbame telefonu, susirašinėjame elektroniniais laiškais, tačiau negalime įsivaizduoti koks žmogus bendrauja su mumis. Dėl šios priežasties kviečiame Jus šiek tiek labiau pažinti Blue Bridge Bond” darbuotojus. Jūsų dėmesiui –  IT valdymo grupė vadovas Marek Dyl, pardavimų grupės vadovė Asta Jarušavičienė bei IT inžinierius Kasparas Češkevičius.

IT valdymo grupės vadovas Marek Dyl

Esi IT valdymo grupės vadovas, ką daro IT valdymo grupės vadovas?
Jis dirba IT vadovo darbą 🙂 Jei tiksliau, tai bedradarbiauju su klientais, kuriems padedu spręsti su jų verslu susijusius IT klausimus, konsultuoju juos. Taip pat koordinuoju grupės veiklą bei santykius su kitomis grupėmis.

Iš ko susidaro grupė?
Iš labai protingų mano kolegų, kurie sugeba pažiūrėti į IT ne tik kaip į kompiuterį ar dėžę, bet  kaip į gyvą daiktą. Jie mato informacinių sistemų visumą, kuri neša tiesioginę naudą klientui.  Būtent tai labai atsispindi klientų vertinimuose, nes jie mus vertina ir dėl kitokio požiūrio į IT.

Kam reikalingi IT vadovai?
Jie ne tik reikalingi, jie būtini! IT vadovas, pirmiausia, realiu laiku žino savo kliento IT ūkio buklę. Antra,  valdo pokyčius ir pagal tai planuoja veiksmus ateičiai. Šis žmogus teikia rekomendacijas IT ūkio gerinimui, saugumo užtikrinimui. Vienas langelis visai komunikacijai ir pokyčių valdymui. Kaip mes juokaujame, kliento atstovas net prieš savo kolegas 🙂

Nuo ko prasidėjo Tavo karjera BBG?
Nuo pokalbio su įmonės direktoriumi Artūru 🙂 Pirma mano darbo pozicija buvo aptarnavimo grupės vadovas.

Ar galima teigti, kad IT neatsiejama Tavo kasdienybės dalis?
Tikrai taip, su IT praleidžiu 90% savo laiko (neskaitant miego). Blogiausia dalis – man tai patinka.

Koks Tavo laisvalaikis?
Vaikai ir nuosavas namas. Nors kartais žaidimuose su vaikais, taip pat įtraukiame ir IT.

Koks Tavo 2017 metų tikslas?

Sklandus mūsų grupės veikimas bei išmokti laisvalaikį leisti be IT.

 

Pardavimų grupės vadovė Asta Jaruševičienė 

Asta, kaip prasidėjo Tavo pažintis su IT pardavimais?
Kelias į šią poziciją prasidėjo prieš šiek tiek daugiau nei 10 metų, kai įstojau į universitetą ir pradėjau mokytis informacinių sistemų inžinerijos. Tada šiek tiek juodo darbo, šiek tiek sėkmės, šiek tiek pastangų, šiek tiek atsitiktinumo ir aš čia – IT pardavimuose!

Su kokiais iššūkiais susiduri darbe?
Pagrindinis iššūkis yra komunikacija su skirtingais žmonėmis. Kolegos, klientai, partneriai – visi esame skirtingi žmonės ir tuos pačius dalykus dažnai matome skirtingai. Žiūrėti viena kryptimi nėra sudėtinga, bet matyti tą patį – iššūkis 🙂

Ar Tavo laisvalaikis taip pat susietas su IT? Koks jis?
IT neišvengiamai šalia manęs ir laisvalaikio metu: keliaudama naudojuosi įvairiais app‘sais, sportuoju su išmaniuoju laikrodžiu. Yra, turbūt,  tik viena laisvalaikio veikla, kurioje nedalyvauja IT – važinėjimas motociklu. Puikus būdas nuo visko pailsėti.

Be ko neįsivaizduoji savo darbo dienos?
Be puodelio kavos.

Kaip suvaldai stresą?
Iš tiesų, esu gana emocionali, tačiau šaltas protas man taip pat nėra svetimas. Jis man ir padeda stresinėse situacijose.

2017 metų pardavimų tikslas?

Siekiu, kad pardavimų komanda būtų savo srities profesionalai ir patikimi vertės kūrėjai mūsų klientams.

 

Jaunesnysis IT inžinierius Kasparas Češkevičius 

Papasakok apie savo darbą, kaip atrodo Tavo diena?
Dirbu grupėje, kuri atsakinga už kreipinių priėmimą, skirstymą, incidentų ir task‘ų sprendimą, vartotojų kūrimą, teisių dėliojimą, budėjimą visą parą ir kt. Esame susiskirstę į grupes ir kiekvienas atliekame savo rolę. Kadangi darome daug skirtingo pobūdžio darbų, tai iššūkių tikrai netrūksta. Kiekviena diena iš to ir susideda: nuolatinio mokymosi, informacijos rinkimo ir kokybiško darbo. Per mūsų skyrių „praeina“  visi krepiniai.

Kodėl reikalingas toks atskiras skyrius, kuris „filtruoja“ visas gautas užklausas?
Manau, didžiausia nauda iš to mūsų klientams. Visi incidentai (neveikia, neatsidaro, neužsikrauna ir kt.) sprendžiami toje pačioje vietoje, kurioje jie gauti.  Kliento laukimo laikas sumažėja, informacija suvaikšto” greičiau. Mūsų skyriaus svarbiausias tikslas, tai greitas ir kokybiškas kreipinių skirstymas ir sprendimas.

Sakoma, kad IT žmonės yra intravertai, ramesnio būdo. Prie kurių priskirtum save?
Be ramesnio būdo šioje srityje sunkiai sektųsi dirbti. Kadangi dažnai iškyla klausimų, kurių tikrai nesitiki (švelniai tariant). Save priskirčiau prie vidurio – dažnai vyrauja šaltas protas, bet iškyla situacijų, kai reikia ir emocijas sulaikyti.

Ar yra kas Tau nepatinka Tavo darbe?
Kažko išskirti negaliu, nes tas, kas kartais nepatinka, tuo pačiu ir padeda tobulėti 🙂

Geriausias laisvalaikio užsiėmimas?
Kadangi orai vis gerėja, tai dviratis laisvalaikiu užima didžiąją laiko dalį. Taip pat patinka skraidyti dronus!

2017 metų tikslas?
Toliau tobulėti ir sėkmingai prisidėti prie grupės ir įmonės veiklos.

Susisiekite ir gaukite pasiūlymą

Gavę Jūsų užklausą, susisieksime su Jumis per 4 darbo valandas