Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Blue Bridge Code

Kuriant programinius sprendimus, svarbiausia – sukurti santykius.
Ilgalaikius, grįstus pasitikėjimu ir partneryste. Tai nėra sudėtinga, kai turi profesionalią ir savo darbui atsidavusią komandą, kurios svarbiausias sėkmės matas – patogesnė kliento kasdienybė.

Įkūrimo data

UAB „Blue Bridge Code“ oficialiai įsteigta 2009 m., tačiau iš tiesų mūsų istorija prasideda dar 1994 m. Gimėme Sidabriniame tinkle, vėliau augome kartu su UAB "Blue Bridge" ir galiausiai tapome savarankiška įmonė – „Blue Bridge Code“. Metams bėgant kaupėme patirtį ir gilinome kompetencijas ten, kur esame stipriausi – Microsoft technologijomis paremtų unikalių programinių sprendimų kūrime bei veiklos analitikoje.

Darbuotojų skaičius

Mūsų daugiau nei 60. Nedidelėse projektų komandose patyrę specialistai petys petin dirba kartu su jaunimu. Profesionalumo ir jaunatviško maksimalizmo derinimas visuomet leidžia pasiūlyti mūsų klientams patikimus, o kartu inovatyvius sprendimus.

Specializacija

Unikalūs programiniai
sprendimai

Klientų įvairovė sukuria erdvę unikaliems darbams. Kasmet mūsų krepšelį papildo bent 5 nauji projektai. Dirbame tiek su stambaus verslo, tiek su valstybiniais užsakovais, kuriems reikalingi nestandartiniai programiniai sprendimai arba analizės paslaugos.

Mūsų komanda

Unikalių programinių sprendimų kūrimui reikalingas platus kompetencijų spektras. UAB „Blue Bridge Code“ komandoje dirba įvairaus profilio specialistai – savo srities profesionalai. Jie ne tik patys nuolat tobulėja, bet ir savo vertinga patirtimi dalinasi su bendraminčiais kolegomis. Veikdami kartu iš kliento norų, vizijų ir svajonių samplaikos kuriame unikalius sprendimus, kur kiekvienas iš mūsų įdedame savo indėlį.

Architektai ir programuotojai

Didžioji dauguma – kvalifikuoti Microsoft specialistai įvairiose srityse: .Net Framework, SQL Server, Biztalk, SharePoint, Web/Windows Development.

Analitikai

Specialistai įgyję OMG Certified Expert in BPM, OMG Professional Advanced, OMG Certified UML Professional kvalifikaciją bei sukaupę ilgametę patirtį transporto, medicinos, energetikos ir kitose srityse.

Testuotojai

Komandoje dirba ISEB foundation bei intermediate kvalifikaciją turintys testavimo ekspertai.

Vartotojo sąsajos specialistai

Visi dirbantys vartotojo sąsajos ir patogumo naudotis ekspertai įvertinti Certified User Analyst sertifikatais.

Projektų vadovai

Projektų komandoms vadovauja profesionalūs, patyrę ir PMP, Project+, Prince2, IPMA sertifikatus turintys projektų vadovai

Pardavimų projektų vadovai

Kiekvienas jų turi puikius komunikacinius įgūdžius bei technines kompetencijas, kas užtikrina profesionalų bendravimą su potencialiais bei esamais klientais.

Mūsų požiūris

Pagrindinis mūsų tikslas – ne programinis sprendimas, o paprastesnė kliento kasdienybė. Būdami IT profesionalai bei Jūsų veiklos žinovai – visuomet pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkančius ir lūkesčius pranokstančius veiklos tobulinimo sprendimus.

Programinio sprendimo kūrimo projektą suvokiame kaip vieną iš veiklos tobulinimo etapų. Šis požiūris mums leidžia žiūrėti plačiau ir toliau – numatant kelis žingsnius į priekį ir niekad neapsiribojant vieno projekto rezultatu.

Darbuotojų kvalifikacija ir patirtis yra kuriamų sprendimų sėkmės garantas, todėl išlaikome aukščiausio lygio kompetenciją visose projekte dalyvaujančiose rolėse. Technologinę kompetenciją mums padeda išlaikyti aiški kryptis – specializuojamės tik Microsoft sprendimų kūrime, o aukščiausią projektų valdymo ir analitinę kvalifikaciją įrodo ilgametė darbuotojų patirtis ir tarptautiniu mastu pripažinti sertifikatai.

Vertingos partnerystės filosofija remiasi visos „Blue Bridge" įmonių grupės vertybės. Tai mūsų kasdienio darbo ir požiūrio pamatas.

Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!