IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Paslaugos

Unikalūs programiniai sprendimai

Unikalūs programiniai sprendimai – išskirtinis požiūris į kiekvieną iš jų.

Kuriame Microsoft produktais ir technologijomis paremtus unikalius programinius sprendimus. Šie sprendimai skirti organizacijoms, kurių veiklos poreikiai viršija rinkoje egzistuojančių standartinių produktų galimybes. Mūsų užduotis – atidžiai ir detaliai išnagrinėti kliento procesus, pateikti vertingus pasiūlymus jų tobulinimui ir tik tada kurti informacinę sistemą – ne tik atkartojančią kasdienes praktikas, bet, svarbiausia, optimizuojančią jas. Kiekvieną kartą skirtingai – išsaugant tai, ką geriausiai žino klientas, pridedant tai, ką geriausiai žinome mes. Sukurtas sprendimas – visuomet unikalus ir geriausiai atitinkantis kliento poreikius.

Daugiau

Veiklos ir informacinių sistemų analizė – pirmas žingsnis veiklos tobulinimo link.

Mūsų darbe gilus kliento veiklos išmanymas yra ne mažiau svarbus nei techninės kompetencijos, todėl per ilgus darbo metus išugdėm itin aukštos kompetencijos analitikų komandą. Šiandien šios komandos profesionalumas ir nepriekaištinga darbo kokybė – ne pretenzija, o kasdienybė. Tai mums leido ilgus metus programinių sprendimų kūrimo apimtyje teiktas veiklos ir informacinių sistemų analizės paslaugas atskirti, išvystyti ir pasiūlyti Jums.

Daugiau

Veiklos ir informacinių sistemų analizė

Kaip mes dirbame?

Projekto pradžia

Komanda
Projekte svarbiausia – bendradarbiavimas.
„Jūs“ ir „Mes“ nebelieka – visi tampame
vieną tikslą turinčios komandos nariais.
Projekto planas
Paruošiame projekto planą ir nuosekliai jo laikomės.
Projekto darbai planuojami trumpiems periodams,
kas užtikrina savalaikę reakciją į nuokrypius.
Analizė
Kuriant programinius sprendimus parengiamas analizės
dokumentas yra tolesnių darbų pagrindas, o teikiant veiklos ar IS
analizės paslaugas – galutinis rezultatas.
Reikalavimų tikslinimas Pirminį sukurtos sistemos prototipą pateikiame kuo anksčiau. Vizualumas padeda geriau vieniems kitus suprasti ir esant reikalui patikslinti pirminius reikalavimus.
Nuolatinė komunikacija Esame viena komanda, todėl klientas nuolatos įtraukiamas į projekto veiklas.
Iteracijos
Programavimas Atsižvelgiant į analizės rezultatus naudojame mūsų kurtus komponentus, trečiųjų šalių produktus arba sistemą kuriame nuo nulio.
Testavimas Deriname mūsų specialistų atliekamą testavimą su automatiniais testais. Kokybė ir patikimumas – svarbiausios sistemos sąlygos.
Naudotojo sąsajos kūrimas Patogumui naudotis sistema teikiama ne mažesnį prioritetą nei jos logikai. Patenkinti naudotojai garantuoja sėkmingą sistemos gyvavimą.
Sukuriama informacinė sistema Apmokome dirbti su sistema ir atiduodame ją į kliento rankas. Kartu žengėme tvirtą žingsnį efektyvesnio ir patogesnio darbo link!
Refaktoringas Aptarnaujant ir vystant sistemą būtina užtikrinti jos struktūrinį bei programos kodo vientisumą ir veiksmingumą. Todėl, kurdami naują ar koreguodami esamą funkcionalumą, atliekame ir refaktoringo darbus.
Vystymo poreikiai Sistema „gyvena“ kartu su organizacija. Vystantis organizacijos procesams, žmonių įpročiams, technologijoms, kyla vis naujų poreikių sistemos funkcionalumui, integracijoms, naudotojo sąsajai.
Palaikymo ir vystymo etapas
Aptarnavimas Tinkamas sistemos veikimas ir nenutrūkstamumas turi būti užtikrinamas tiek garantinio, tiek ir pogarantinio aptarnavimo metu. Esant poreikiui mūsų pagalbos tarnyba pasiruošusi užtikrinti 24/7 palaikymą.
Vystymo pasiūlymai Periodiškai stebime, kaip išnaudojamos sistemos funkcijos, gilinamės į naudotojų įpročius ir teikiame vystymo pasiūlymus, o pastebėjus, kad esamas funkcionalumas nėra naudojamas – aiškinamės priežastis.
Iteracijos Kiekvieno vystymo poreikio ciklas atitinka naujos sistemos kūrimo ciklą.