Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
icon

Unikalūs programiniai sprendimai

Teikiame pilną programinių sprendimų kūrimo ciklą apimančias paslaugas: nuo idėjos - iki nuolatinio sistemos veikimo užtikrinimo. Į programinio sprendimo kūrimo procesą galime įsilieti bet kuriame projekto etape.

Analizuojame veiklą, kasdienius procesus, ypač sudėtingas bei nepatogias proceso vietas. Pateikiame veiklos optimizavimo pasiūlymus ir parengiame techninę specifikaciją sistemos kūrimui. Analizės dokumentas gali būti pirmas projekto žingsnis, o taip pat ir galutinis rezultatas – viskas priklauso nuo tolesnių tikslų ir atliktos analizės išvadų.

Atsižvelgdami į analizės rezultatus, parenkame Jums tinkamiausią sistemos architektūros sprendimą – kuriame sistemą „nuo nulio“, panaudojame mūsų sukurtus prototipus arba parenkame trečiųjų šalių platformas. Visi kuriami sprendimai yra lankstūs ir adaptyvūs: mūsų sistemas nesudėtinga vystyti bei integruoti su kitomis sistemomis ar technologijomis.

Vystome ir prižiūrime tiek mūsų, tiek ir trečiųjų šalių kurtus programinius sprendimus. ITIL principais veikianti pagalbos tarnyba garantuoja patikimą sukurtų sistemų veikimą, o teikiama 24/7 programinių sprendimų priežiūros paslauga leidžia klientui jaustis ramiam, kad kritinėmis informacinėmis sistemomis bus pasirūpinta bet kuriuo paros metu.

Sektoriai

icon

Transportas

Daugiau nei dešimtmetį vystome krovinių vežimo valdymo informacines sistemas. Sukurti sprendimai apima visą krovinių vežimo ciklą ir optimizuoja skirtingus grandinėje dalyvaujančių šalių procesus. Visos krovinį lydinčios dokumentacijos valdymas, elektroninės paslaugos klientams, krovinių dislokacijos vietos stebėjimas, išsami veiklos analitika – tai tik dalis mūsų įgyvendintų sprendimų.

icon

Energetika

Vienas svarbiausių energetikos paslaugų tiekėjų uždavinys – suteiktų paslaugų apskaita ir klientų apmokestinimas. Šiems uždaviniams spręsti sukūrėme suteiktų paslaugų apskaitos (angl. billing) sistemą. Sprendimas pasižymi puikiomis plečiamumo galimybėmis, todėl vietoje standartinių sprendimų licencijų pirkimo, atsiranda galimybė investuoti į unikalaus funkcionalumo sukūrimą, skirtą būtent Jūsų veiklos procesams.

icon

Sveikatos apsauga

Esame įgyvendinę eilę su sveikatos apsaugos sektoriaus veikla susijusių sprendimų, nuo vaistų registrų, medicininių tyrimų studijų valdymo informacinių sistemų iki elektroninio portalo, perkėlusio didžiausių Lietuvos klinikų procesus į elektroninę erdvę.

icon

Valstybė

Didžiausią mūsų klientų dalį sudaro viešojo sektoriaus institucijos. Esame įgyvendinę daugybę sprendimų viešojo sektoriaus efektyvumo didinimui, tarp kurių – dokumentų, užduočių ir projektų valdymo sprendimai, bendradarbiavimo, el. paslaugų ir savitarnos portalai, registrai, duomenų surinkimo, analizės, apsikeitimo informacinės sistemos.

icon

Unikalūs procesai organizacijose

Įgytą patirtį kuriant įvairias informacines sistemas bei analizuojant skirtingus veiklos procesus, panaudojame optimizuodami unikalius įmonės ar organizacijos procesus. Tarp tokių pavyzdžių yra draudimo žalų bylų informacijos valdymo sprendimas, grynųjų pinigų valdymo, fizinių asmenų bankroto ar prekių kainų surinkimo ir analizės informacinės sistemos.

Susiję straipsniai

Technologijos

Tikime Microsoft technologija ir nuolat tobuliname savo įgūdžius bei kompetencijas dirbdami su ja. Džiaugiamės, kad ir gamintojas tiki mumis – esame išrinkti 2014 metų Microsoft programinių sprendimų partneriu Lietuvoje. Kompetencijos:

Kodėl mes?

Aiškumas visuose žingsniuose

Laikomės požiūrio, kad Jūs turite pažinti programinio sprendimo kūrimo komandos narius, rezultato siekimo taktiką bei strategiją. Dirbdami su mumis visuomet būsite informuoti apie projekto eigą, iššūkius ir pergales.

Sprendimai laiku

Didelį dėmesį skiriame Jūsų veiklos pažinimui, todėl greitai suvokiame išreikštus poreikius, bei proaktyviai siūlome tai, apie ką nespėjote susimąstyti. Išvystytų procesų bei ilgametę patirtį įkūnijančių prototipų pagalba visos idėjos netrukus tampa realybe.

Darbo procesų branda

Specialistų kompetencijų ugdymas bei nuolatinis veiklos procesų tobulinimas užtikrina ne tik aukščiausios kokybės rezultatą, bet ir kokybišką procesą. Mums svarbu, kad Jūs jaustumėtės saugiai ir užtikrintai viso projekto metu.

Sukurtų sprendimų ilgaamžiškumas

Sistema, tarsi, gyvas organizmas, todėl įgyvendintas projektas dažnai tampa tik pirmuoju žingsniu Jūsų veiklos tobulinimo kelyje. „Augant“ Jums tobuliname ir sprendimus bei atvirkščiai – ieškodami vystymo galimybių, auginame ir savo klientus.

Kreipkitės dėl pasiūlymo

Aivaras Liutvinas
Direktorius

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė

Pažymėkite sutikimą, kad užklausa mus pasiektų

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!
Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!