Sėkmės istorijos

Informacinė sistema Krovinys

Krovinių vežimą lydinčių dokumentų tvarkymo ir apskaitos kontrolės informacinė sistema, jungianti visą krovinio vežimo ciklą nuo sutarties su klientu kroviniui vežti sudarymo iki PVM sąskaitos faktūros už suteiktas paslaugas išrašymo.

Efektyvių sistemų kūrimas reikalauja gilių įžvalgų apie tikrąsias problemas ir tikruosius siekius: tiek visos organizacijos, tiek ir atskirų sistemos naudotojų. Taip kuriama patogesnė kasdienybė, taip kuriami santykiai. Susipažinkite su mūsų bendradarbiavimo rezultatais!

Pacientų aptarnavimo portalas

Elektroninių paslaugų portalas, apimantis išankstinės registracijos, dokumentų pateikimo ir valdymo, nuotolinio pacientų stebėjimo bei e-mokymų modulius.

Žalų bylų valdymo informacinė sistema

Veiklos ir dokumentų valdymo sprendimas, skirtas vienam svarbiausių draudimo bendrovės procesų valdymui.

Tapatybės valdymo informacinė sistema

Microsoft Identity Manager produktu paremta tapatybės valdymo sistema, leidžianti greičiau ir paprasčiau valdyti darbuotojų prisijungimus prie įvairių informacinių sistemų.

Paslaugų apskaitos sistema

Unikalus paslaugų apskaitos (angl. Billing) sprendimas energetikos sektoriuje veikiančioms įmonėms, savo galimybėmis pranokstantis standartinių paslaugų apskaitos sprendimų funkcionalumą.

Mūsų klientai

„Blue Bridge“ IT žinių centras

2018-ieji „debesyje“: ruošiamasi dideliam inovacijų kūrimo šuoliui

Skaitykite