Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Blue Bridge grupė

Kompetencijos raktas – gili specializacija. Gili specializacija – dažniausiai siaura. O šiuolaikinio verslo iššūkiai reikalauja kompleksiškų, plačiai apimančių sprendimų. Kaip nugalėti šią priešpriešą? „Blue Bridge“ grupė – tai vieninga skirtingų IT kompetencijų šeima. Kiekviena grupės įmonė gilinasi į specializuotų kompetencijų subtilybes, kurdama itin profesionalų savo IT profilį.

Mūsų filosofija

Mąstyti kompleksiškai, o kalbėti paprastai – talentas. Iššūkius ir galimybes pamatyti ne tik savo, o ir kliento akimis – įdomioji kasdienybės pusė. Nuolat auganti patirtis – stiprybė.

Mūsų akimis, patirtis turi būti evoliucionuojanti, įvairiapusė. Neapsiriboti jau įvaldytais sprendimais ir kompetencijomis. Gebanti ne tik įsisavinti naujoves, bet ir kurti jas pati. Ne mažiau svarbu, kad ja būtų dalijamasi, tik tada patirtis tampa gyva ir padeda visapusiškai augti. Visiems.

Jungianti ir skatinanti dalintis žiniomis bei patirtimi „Blue Bridge“ grupės kultūra, vieninga darbo filosofija ir bendros vertybės leidžia harmoningai suvienyti unikalias grupės įmonių kompetencijas ir generuoti sprendimus, kurie pasižymi sinergija tarp strateginio kompleksiškumo ir konkrečių veiksmų išbaigtumo.

Mūsų klientai

Pagarba klientui ir jo poreikiams tolygi pagarbai sau. Ne mažiau svarbu ir apsikeitimas patirtimi, nes dėka to abipusiai auga kompetencija ir galimybės. Taip gimsta vertinga partnerystė ir pasitenkinimą kelia ne tik pasiekti rezultatai, bet ir bendradarbiavimo procesas.

Mūsų komanda

Kas yra labiausiai „kaltas“ dėl „Blue Bridge“ grupės sėkmės istorijos ir lyderystės rinkoje? Atsakymas vienas – mūsų žmonės. Mūsų komandos sėkmės paslaptis – pasitikėjimas, gebėjimas dalintis žiniomis ir augti visiems drauge. Jaunystės veržlumas ir imlumas. Patyrusių specialistų branda ir kompetencija, išmintis ir empatija. „Blue Bridge“ grupėje šie asmeniniai privalumai papildo vieni kitus. Mūsų patirtis rodo, kad tam tereikia sudaryti sąlygas bei paskatas tobulėti kiekvienam. Individualiai ir komandiškai. Kompetencijų ir eskpertiškumo ugdymą derinant su įkvepiančiu komandos mikroklimatu.

Mūsų istorija

Nuo svajonės iki vienos stipriausių IT įmonių grupių Lietuvoje. Profesionalumas, stiprus vertybinis pamatas ir išskirtinė darbo filosofija mums padeda augti jau daugiau kaip 25 metus. Leiskite papasakoti Jums mūsų sėkmės istoriją.

„Kokybės sąvoka kinta, tačiau ji visada lengvai pamatuojama, todėl net nykstant vienoms technologijoms ir atsirandant kitoms – kokybė išlieka mūsų kelrode žvaigžde.“ – sako „Blue Bridge“ įkūrėjas Zbignev Gulbinovič.

Kviečiame išgirsti išskirtines mūsų istorijos patirtis iš mūsų darbuotojų, partnerių ir klientų.

Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!