IT žinių centras
užsisakykite naujienas!

Patvirtinkite prenumeratą

Jūsų nurodytu el. pašto adresu nusiuntėme laišką. Paspauskite jame esančią nuorodą, kad patvirtintumėte prenumeratą.

Neseniai viena įtakingiausių tarptautinių rinkos tyrimų įmonių „International Data Corporation“ (IDC) pasidalijo vadovams aktualiomis prognozėmis. Pasak IDC tyrėjų, viena iš svarbiausių temų kitąmet – ekonominių iššūkių nepaisančios investicijos į technologijas, kurios turėtų verslams padėti efektyviau dirbti ir išnirti iš finansinio sunkmečio kur kas geresnės formos nei konkurentai. Ar ši ir kitos IDC prognozės aktualios Lietuvos kontekste, savo įžvalgomis dalijasi „Blue Bridge“ pardavimų vadovas Gintautas Bazys. Skaityti daugiau »

Žengiant į 2023-uosius metus, paklausėme įvairių sričių „Blue Bridge“ ekspertų apie tai, ko tikėtis ateinančiais metais projektų valdymo, skaitmenizacijos, inovacijų ir debesijos srityse. Nors procesai įvairiose IT ir technologijų srityse skirsis, visi pašnekovai vienbalsiai sutiko, kad prieš akis – nauji iššūkiai, kurių sprendimas paklos pagrindą esminiam technologijų naudojimui pridėtinės vertės kūrime. Skaityti daugiau »

Apžvelkime tris populiariausius IBM saugyklų tipus, jų privalumus bei trūkumus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis saugyklą svarbiausiam organizacijos turtui – duomenimis. Skaityti daugiau »

Auganti infliacija, Rusijos karas prieš Ukrainą ir nuotolinio darbo modelis – visi šie veiksniai įmones atvedė prie sudėtingų IT ir kibernetinio saugumo dilemų. Vienu metu tenka galvoti ir apie išlaidų karpymą, ir apie verslui svarbiausių sistemų apsaugą, tačiau yra būdų šį sunkmečio galvosūkį išspręsti teisingai, įsitikinęs „Fortinet“ EMEA Field CISO Joe Robertson, kuris neseniai lankėsi Lietuvoje, kur „Blue Bridge” technologijų konferencijoje IT CONNECTED. BUSINESS skaitė pranešimą. Skaityti daugiau »

Sniegas turi mažai įtakos „Azure“ darbui, todėl „Blue Bridge“ IT architekto Gintaro Vaidakavičiaus atrinktos naujienos nesibaigia.

Akcentai: būna ir taip – kuo didesnis galingumas, tuo mažiau kainuoja; jau galima kurti „kosmines“ aplikacijas; VM naudoja 400 Gbit duomenų perdavimo tinklus; duomenų centrai gali dirbti ir neteršiant aplinkos. Skaityti daugiau »

Rusijos agresija prieš Ukrainą ir kintanti geopolitinė situacija atsispindi ir Baltijos šalių kibernetinėje erdvėje, kurioje šiemet – ypač daug kibernetinių atakų. Dar daugiau – požymių, kad eksponentiškai didėjančios kibernetinės grėsmės ir išpuoliai pradės mažėti, nėra.

Apie šią situaciją, skirtumus tarp Lietuvos bei kitų Baltijos šalių kibernetinio saugumo srityje bei ekonominių iššūkių poveikį saugumui, įžvalgomis dalijasi JAV saugumo gamintojos „Palo Alto Networks“ atstovas Didzis Ozoliņš, analizuojantis Baltijos šalių saugumo iššūkius. D. Ozoliņš lankėsi Lietuvoje, „Blue Bridge” technologijų konferencijoje IT CONNECTED. BUSINESS, kurioje skaitė pranešimą verslo atstovams. Skaityti daugiau »

Kol medžių lapai dar nenukrito, su svarbiausiomis „Azure“ spalio naujienomis sveikinasi „Blue Bridge“ IT architektas Gintaras Vaidakavičius.

Akcentai: debesys plinta vietiniuose duomenų centruose; dirbtinis intelektas tobulina kalbos ir regos įgūdžius; saugumo sprendimai naudojami ne tik programinei, bet ir aparatinei įrangai. Skaityti daugiau »

Trečius metus „Blue Bridge“ komanda, palaikydama Europos Sąjungos Kibernetinio saugumo mėnesio iniciatyvą, kviečia IT specialistų bendruomenę tobulėti ir atnaujinti savo žinias kibernetinio saugumo srityje.

Šiemet „Blue Bridge“ su partneriais spalio 11-27 d. organizuoja nemokamus seminarus ir renginius, kurių metu gamintojų atstovai apžvelgs naujausias tendencijas ir pasiūlys praktiškai išbandyti saugumo sprendimų funkcijas bei galimybes. Daugiau informacijos apie kibernetinio saugumo renginius ir registracija. Skaityti daugiau »

Lapkričio 10 d. jau trečius metus verslo ir IT bendruomenę pakvies „Blue Bridge“ konferencija IT CONNECTED. Šiemet konferencijoje pristatomi du srautai – gyvas renginys verslo atstovams IT CONNECTED. BUSINESS ir virtualus renginys IT profesionalams IT CONNECTED. PROFESSIONALS. Konferencijoje pirmaujančių pasaulinių technologijų įmonių atstovai pristatys savo tarptautinę patirtį, padedančią įdarbinti technologijas, didinti konkurencinį pranašumą, įgalinti verslo plėtrą, adaptuotis pasikeitusioje aplinkoje, optimizuojant išlaidas bei išvengiant nuostolių dėl kibernetinių grėsmių.  Registracija į renginį >>> Skaityti daugiau »

„Blue Bridge“ IT architekto Gintaro Vaidakavičiaus atrinktos „Microsoft Azure“ rudens naujienos.

Akcentai: kosmose irgi veikia „Azure“; debesų paslaugoms COVID virusas nebaisus; mokėjimai per „Azure“ tapo sertifikuoti. Skaityti daugiau »