Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

KARJERA

„Blue Bridge“ įmonių grupės kultūra grindžiama ypatinga filosofija, kurios pamatas – partnerystės svarba visiems. Komandiškumo, pasitikėjimo ir dalinimosi žiniomis kultūros dėka padedame vienas kitam įveikti iššūkius ir pasiekti pergales – asmenines ir komandines. Žinome, kad kiekvienas čia turime visas galimybes realizuoti save ir tobulėti ne tik profesinėje srityje, bet ir kaip harmoninga asmenybė. Jau įsitikinome, kad čia galima atrasti kur kas daugiau, nei darbą.

Žiūrėti video
Šiuo metu ieškome

Karjera „Blue Bridge“ grupėje

Mūsų vertybės – atsakingumas veža, žingsniu priekyje, smagu laimėti kartu – leidžia pagrįstai žadėti, kad dalinsimės su jumis ne tik patirtimi, bet ir pagarba, draugyste. Tuo mes gyvename ir itin vertiname.
Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Tuo tarpu aiškūs tikslai, grįžtamojo ryšio kultūra ir darbas aukštos kompetencijos komandoje padės augti bei patirti įkvepiantį „Blue Bridge“ grupės mentorystės efektą.

Svajojame

Tikime, kad svajonės yra jėga, kuri veda į priekį, padeda išsikelti ir įveikti iššūkius, generuoja naujas stulbinančias idėjas ir galimybes. Iš svajonės kilome ir mes, mūsų kultūra, darbo filosofija. Todėl skatiname kiekvieną komandos narį svajoti, norėti ir apie tai kalbėti, nes mes klausiame ir klausomės. Taip visi kartu ir kiekvienas savo indėliu čia kuriame savo svajonių darbą.

Rūpinamės

Itin vertiname savo žmones. Todėl suteikiame visas efektyviam darbui reikalingas priemones, galimybes dirbti lanksčiai bei smagiai, patogiai pailsėti. Bet tai ne viskas. Mums rūpi, kad darbas teiktų malonumą, praturtintų mūsų gyvenimą, todėl malonios smulkmenos, siurprizai, tradicijos, renginiai, skanėstai, įvairios kompensacijos ir iniciatyvos - mūsų puoselėjamos kultūros dalis.

Pramogaujame

Kiekvienas čia esame savitas, tačiau kartu turime ir nemažai bendro – esame aktyvūs, žingeidūs ir mėgstame gerą nuotaiką. Todėl įdomu leisti laiką kartu ir iš bendradarbių tampame draugais. Drauge susiburiame ne tik per mūsų tradicinius vasaros ir žiemos renginius, kitas įmonių šventes, bet kartu leidžiamės ir į dviračių, baidarių, motociklų žygius, slidinėjame, žaidžiame krepšinį, futbolą, kartu einame į kiną, renginius, išbandome naujas pramogas, sporto šakas. Mokame džiaugtis ir iš paprastų dalykų sukurti smagų laiką kartu.

Realizuojame save

Dirbame su įvairios apimties projektais, dažnai būname ambicingi ir nevengiame iššūkių, todėl norime kiekviename komandos naryje įžvelgti ir padėti efektyviai realizuoti stipriąsias puses, sudaryti sąlygas įgyti naujų. Skatiname kūrybiškumą ir naujų idėjų generavimą bei sudarome sąlygas šias idėjas vystyti, įgyvendinti. Įsiklausome į kiekvieno komandos nario tikslus ir siekius, kad drauge rastume būdą atsiskleisti, tobulėti, jausti pasitenkinimą darbu.

Tobulėjame

Atvirumas pokyčiams – viena mūsų vertybių. Todėl kuriame aplinką ir kultūrą, kurioje žmogus tobulėtų visokeriopai – kaip specialistas ir kaip asmenybė. Kadangi aukšta specialistų kompetencija – mūsų stiprybė, skatiname savo specialistus gilinti ir plėsti žinias, įgauti naujų tikslingų įgūdžių. Didžiuojamės, kad savo gretose turime daugybę įdomių, charizmatiškų, intelektualių, įvairiapusių asmenybių, todėl asmenybinis tobulėjimas yra neišvengiamas kasdienio bendravimo rezultatas.

Pastebime ir įvertiname

Darbai ir pastangos, kurie padeda siekti bendrų tikslų, geresnių rezultatų nelieka nepastebėti ir yra įvertinami klientų, vadovų, kolegų. Vykdome įvairias įvertinimo, grįžtamojo ryšio ir skatinimo programas: metų, mėnesio darbuotojo ar geriausiojo pagal tam tikrus rodiklius apdovanojimai. Kitos programos padeda jaustis vertinamam kiekvieną dieną už ne tik gerai atliktą darbą, bet ir kasdienius geranoriškumo ir pagalbos gestus kolegoms.

Bendraujame

Mūsų kultūros pagrindas - bendros vertybės ir vieningi darbo principai. Todėl šiltas bendravimas, pagarba, pasitikėjimas, geranoriškumas – tai, kas mums svarbu ir kuo gyvename kiekvieną dieną. Stengiamės ne tik dėl klientų, bet ir dėl jaukios mūsų pačių kasdienybės. Todėl šypsenos, koridoriuose skambantis juokas, dalinimasis, dėmesingumas – mūsų draugiško bendravimo dalis.

Akimirkos iš mūsų gyvenimo

Ne veltui viena mūsų vertybių – smagu dirbti kartu! Smagu ne tik biure ar per įmones šventes, bet neretai džiaugiamės tarpusavio bendravimu ir už ofiso ribų. Norime pasidalinti ir su jumis mūsų akimirkomis.

REKOMENDUOK

Pažįsti žmogų, kurį nedvejodamas rekomenduotum į mūsų ieškomą poziciją? Padaryk pradžią puikiai partnerystei! Jei tavo rekomendacija bus sėkminga ir mūsų komandą papildys tavo rekomenduojamas specialistas – gerai nuotaikai padovanosime tau Sennheiser HD 4.50 BT Wireless ausines!

Mano informacija

Tavo vardas

Pavardė

El. pašto adresas

Rekomenduoju

Vardas

Pavardė

El. pašto adresas

Telefono nr.

Pažymėkite sutikimą, kad užklausa mus pasiektų

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!

IEŠKOME: PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

„Blue Bridge“ grupės kolektyvas laukia tavęs!

Jei neradai tau tinkančios pozicijos – nepraleisk galimybės, prenumeruok mūsų karjeros skiltį ir pirmas sužinok apie atviras pozicijas mūsų komandoje!

Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!