Klientų istorijos

Daugiau nei 15 tūkst. užsakymų iš 30 pasaulio valstybių – tokia didmeninei prekybai skirto sprendimo „Datalogic commerce“ dienos statistika. Įrankis naudojamas kritiniuose verslo procesuose ir menkiausi sutrikimai gali reikšti kelis šimtus tūkstančių eurų nuostolių, todėl sprendimas pasitelkti „Blue Bridge“ debesijos paslaugas buvo itin gerai pasvertas.

Įmonei „Vilniaus vandenys“ IT infrastruktūros atnaujinimas leido sutaupyti ne tik išlaidas, bet ir laiką. Didžiausia vandentvarkos bendrovė Lietuvoje pradėjo svarbiausių IT sistemų darbą užtikrinančios infrastruktūros atnaujinimą. Šis didelio masto pokytis leido sumažinti išlaidas duomenų bazių licencijoms, sutrikimų rizikas ir užtikrinti patikimesnį pagrindinės verslo valdymo sistemos (ERP) veikimą.

Lietuvos paštas priėmė sprendimą maksimaliai išnaudoti turimą Saugumo informacijos ir įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ir išbandyti kibernetinių grėsmių stebėjimo bei suvaldymo paslaugas. Užtikrinti geresnę duomenų apsaugą ir didesnį išorinių bei vidinių grėsmių matomumą su šiomis paslaugomis Lietuvos paštui padėjo „Blue Bridge“.

Kakava.lt debesų kompiuterija padeda užtikrinti paprastesnę sistemos priežiūrą. Bilietų platinimo sistema kakava.lt pasižymi ne tik patogiu dizainu ir automatizacija, bet ir išskirtine IT infrastruktūra. Ši sistema veikia iš „debesies“ ir tai leidžia ne tik paprasčiau bei pigiau prižiūrėti sistemą 24/7, bet ir dinamiškai keisti naudojamų resursų kiekį ir paprasčiau diegti atnaujinimus.