Nuotolinės darbo vietos parengimas
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Nuotolinės darbo vietos parengimas
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

„Blue Bridge“ – geriausiai vertinama One stop shop kategorijos IT įmonė

Blue Bridge grupė

2017-01-31

Viena didžiausių IT įmonių grupių Lietuvoje – „Blue Bridge“ – pirmauja „One stop shop“ (liet. viskas vienoje vietoje) IT bendrovių kategorijoje pagal reputacijos vertinimą, parodė jau antrą kartą rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Kantar TNS“ ir asociacijos „Infobalt“ atliktas Lietuvos IT įmonių reputacijos tyrimas. „Blue Bridge“ grupė taip pat pripažinta viena iš TOP 5 geriausią reputaciją turinčių IT įmonių šalyje.

Suderinto IT amžius

Šiandien vis daugiau dėmesio sulaukia galimybė gauti visas IT paslaugas vienoje vietoje. Viena iš pagrindinių susidomėjimo „One stop shop“ kategorijos įmonėmis priežasčių – siekis užtikrinti darnų IT, susidedantį iš tolygaus infrastruktūros, programinės įrangos, sistemų ir palaikymo vystymo, teigia įmonių grupės „Blue Bridge“ atstovai.

Taip pat pastebima, kad šiemet augo visų „One stop shop“ IT įmonių reputacija  – nuo 66 punktų iki 70-ies. „Kantar TNS“ Įžvalgų ir tyrimų vadovė Jurgita Račkytė-Vilimė svarsto, kad šis pokytis leidžia daryti prielaidą apie augančius pačių šio subsektoriaus įmonių reikalavimus sau bei jau įdėtas ir pasiteisinusias pastangas bendraujant su klientais, partneriais ir būsimais darbuotojais.

Lydi didesnė atsakomybė

Nors Lietuvos IT sektoriaus reputacija šiuo metu yra itin aukšta, o pats IT sektorius ir jo pasiekimai yra vienas iš svarbių pasididžiavimo Lietuva elementų, visiems šio sektoriaus dalyviams aukštos reputacijos kartelė kartu yra ir didelė atsakomybė.

„Puikios reputacijos įmonė yra patraukli ne tik būsimiems darbuotojams, bet ir verslo partneriams ar investuotojams. Be to, geros reputacijos įmone labiau pasitiki klientai, tokios įmonės darbuotojų įsitraukimas yra didesnis“, – sako J. Račkytė-Vilimė.

„Kantar TNS“ ir asociacijos „Infobalt“ parengtas tyrimas, kuriame analizuojamas skirtingų visuomenės grupių požiūris į IT įmones, laikomas itin svarbiu, kadangi atskleidžia, kaip konkrečias Lietuvos IT įmones vertina ne tik klientai, bet ir potencialūs darbuotojai bei žiniasklaidos atstovai.