Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
BlueBridge

Praktinis seminaras:
„Zero Trust“ įgyvendinimas su „ClearPass“

Renginio data

lapkričio 30 d. (antradienis)

Renginio vieta

Online

Ačiū už dalyvavimą!

„Zero Trust“ saugumo koncepcija ir tinklo prieigos kontrolės (NAC) sprendimas – tai raktažodžiai, šiemet sukėlę kaip niekada daug susidomėjimo iš „Blue Bridge“ konferencijos IT CONNECTED ir iniciatyvos „Kibernetinio saugumo mėnuo“ dalyvių. Tęsdamos pažintį su šiomis itin aktualiomis temomis, „Blue Bridge“ ir „Aruba“ komandos kviečia IT profesionalus į išskirtines praktines dirbtuves apie tinklo prieigos kontrolės sprendimą „ClearPass“ ir „Zero Trust“ koncepcijos įgyvendinimą.

Seminare nagrinėsime šias temas:

• Tinklo tipologija ir jos dalys;
• Kas yra Colorless ports?
• Kas yra Rolė?
• dot1x autentikacija ir Local User Roles (LUR);
• dot1x autentikacija, Downloadable User Roles (DUR) ir User based tunneling;
• mac autentikacija bei įrenginių profiliavimas;
• WEB autentikacija ir Bring Your Own Devices politika;
• atitikties patikra (angl. compliancy/posture check);
• Headless arba saugi IoT įrenginių prieiga ir MPSK.

Renginio trukmė ~1,5 val.


Registracijos metu pateikti duomenys laikomi „Blue Bridge“ duomenų bazėje ir tvarkomi su tikslu sudaryti Jums galimybę dalyvauti šiame renginyje. Registruodamiesi į renginį, Jus patvirtinate, kad sutinkate su „Blue Bridge“ privatumo politika.
Pastaba: organizatoriai pasilieka teisę atšaukti dalyvio registraciją informuodami apie tai iš anksto atskiru el. laišku.


Plačiau apie „Aruba ClearPass“

„ClearPass“ – tai verslui pritaikyta tinklo prieigos kontrolės sistema, apimanti laidinės, belaidės, nuotolinės prieigos užkardą. „ClearPass“ peržengia tradicines AAA (autentifikavimas, autorizavimas ir apskaita) sistemos apibrėžimą ir leidžia lengvai tvarkytis su BYOD, IoT ir atitikties (Compliancy/Posture/HealthCheck) keliamais iššūkiais ir reikalavimais.

Su „ClearPass“ galima detaliai matyti, koks naudotojas ar įrenginys jungiasi prie tinklo; greitai bei automatizuotai atlikti patikrinimą ir proaktyviai reaguoti į pastebėtus pasikeitimus. Įvairios integracijos su kitais gamintojais leidžia apsikeisti naudinga informacija tokiu būdu plečiant saugumo lygį.

Pranešėjai
Tomas Muliuolis, „HPE operated by Sophela“, HPE Aruba produktų vadovas

IT srityje Tomas dirba jau beveik tris dešimtmečius, iš kurių pastaruosius 14 metų gilinasi į kompiuterinių tinklų savybes bei panaudojimą, šiuolaikinių sprendimų pritaikymą verslo poreikiams. Ypač daug patirties ir žinių Tomas turi apie „HPE Aruba“ tinklo įrenginius, programinę įrangą bei efektyvų taikymą. Tomas mielai dalijasi žiniomis ir asmenine bei verslo patirtimi projektuojant bei diegiant „HPE Aruba“ tinklo įrangą ir integruojant ją su trečiųjų šalių sprendimais.

Andrius Gedvilas, „HPE operated by Sophela“, HPE Aruba tinklų inžinierius

Telekomunikacijų ir informacinių technologijų srityse Andrius dirba jau 14 metų. Beveik visą savo karjerą jis gilinasi į kompiuterinių tinklų projektavimą, diegimą bei priežiūrą. Taip pat turi patirties dirbant su maršrutizatoriais, komutatoriais, ugniasienėmis, belaide tinklo įranga bei tinklo AAA, valdymo bei stebėjimo sprendimais. Andrius turi patirties dirbant ir su duomenų centrų, ir su campus tinklo įranga. Paskutinius 7 metus jis daugiausiai dirba su „HPE Aruba“ kompiuterinio tinklo programine bei aparatine įranga, atlieka projektavimo, diegimo bei konsultavimo darbus.

 

Partneriai
Informacija

Marketingo vadybininkė Elena Myshko

el. p. Elena.Myshko@bluebridge.lt

tel. +370 655 36447