IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Renginio data

spalio 8 d. (antradienis)

Renginio vieta

„LITEXPO“ konferencijų centras (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Pradžia

09:00 val.

Registracija vyksta iki spalio 4 d.

Pirkti bilietus

IT profesionalus jau trečiąjį kartą kviečiame į „Blue Bridge“ organizuojamą, vienintelę ir didžiausią debesų kompiuterijai skirtą konferenciją „Bridge to Cloud 2019“!

Šiemet konferencijos dėmesio centre – debesų kompiuterijos pažanga, jos kuriamos naujos galimybės ir iššūkiai. Drauge su „Blue Bridge“ pranešėjais ir svečiais nagrinėsime debesų kompiuterijos rinkos tendencijas ir konkrečius sprendimus, užtikrinančius saugumą debesyse, analizuosime realią patirtį išbandant naujausias debesijos galimybes ir sužinosime daugiau apie informacinių sistemų veiklos atkūrimą IT nelaimės atveju. Praktinių mokymų lektoriai pakvies IT inžinierius į hands-on praktikas, tarp kurių – pažintis su virtualių mašinų šablonų automatiniu kūrimu ir WEB aplikacijos konteinerizavimu.

Jau atidaryta registracija į du praktinius mokymus/ Hands-on. Paskubėkite, vietų skaičius ribotas!

Pilna renginio programa – rugsėjo mėnesį.

Pranešėjai
Aivaras Sukackas, „Blue Bridge“ IT inžinierius-konsultantas

Hands-on: WEB aplikacijos konteinerizavimas su „Docker“ ir „Kubernetes“

Kviečiame gyvai susipažinti su įtakingiausiomis pastarojo meto debesų kompiuterijos technologijomis „Docker“ ir „Kubernetes“. Praktinių mokymų metu turėsite galimybę savarankiškai atlikti standartinės WEB aplikacijos konteinerizavimą su „Docker“ ir diegimą „Kubernetes“ infrastruktūroje. Mokymų lektorius – „Blue Bridge“ IT inžinierius Aivaras Sukackas.

Registracija

 

Jonas Liokaitis, „Blue Bridge“ sistemų inžinierius-konsultantas

Hands-on: Automatinis VM šablonų kūrimas

Dažnas virtualių mašinų (VM) šablonų kūrimas – laikui ir rankoms imlus darbas. Tačiau šį darbą galima supaprastinti. Kviečiame į praktinius mokymus, kurių metu išmoksite kurti VM šablonus automatiškai. Mokymų lektorius – „Blue Bridge“ sistemų inžinierius Jonas Liokaitis.

Registracija

 

Mindaugas Maraulas, „Blue Bridge“ IT paslaugų valdymo skyriaus vadovas

Pasaulio ir Lietuvos debesų kompiuterijos rinkų tendencijos

Kokie svarbiausi debesijos tendencijų pokyčiai įvyko per pastaruosius metus? Kaip atrodo pasaulio ir Lietuvos debesų kompiuterijos tiekėjų rinkos? Apie visa tai – „Blue Bridge“ IT paslaugų valdymo skyriaus vadovo Mindaugo Maraulo debesijos tiekėjų ir tendencijų apžvalgoje.

 

Kęstutis Meškonis, „Blue Bridge“ vyresnysis sistemų inžinierius-konsultantas

Kaip užvaldyti serverless?

Kuo skiriasi įsilaužimų logika nuosavoje IT infrastruktūroje ir debesų kompiuterijoje? Kiek sparčiai kinta grėsmės debesyse laikomiems duomenimis ir kaip atrodo ateities debesijų kompiuterijos paslaugų, tokių kaip serverless (debesų kompiuterija „be serverių“), saugumo spragos? Atsakymai į šiuos klausimus – „Blue Bridge“ sistemų inžinieriaus, saugumo eksperto Kęstučio Meškonio pranešime.

Gintaras Vaidakavičius, „Blue Bridge“ IT architektas

Rytoj buvo vakar: netikėtos „Azure“ galimybės

Kokios teorinės ir praktinės problemos kyla automatiniu būdu kuriant 20 tūkst. virtualių mašinų? Kaip atrodys ateities IT infrastruktūra, kuri leis greitai ir efektyviai pritaikyti didžiuosius duomenis, dirbtinį intelektą ir sistemos mokymąsi mūsų kasdieniame gyvenime? Tai tik keli iš daugelio mokslinių klausimų ir problemų, kurias sprendžia „Microsoft Azure“ debesų kompiuterijos paslaugų kūrėjai drauge su mokslininkais. Apie pažįstamas „Azure“ paslaugas naujoje šviesoje – „Blue Bridge“ IT architekto Gintaro Vaidakavičiaus pranešimas.

Tomas Marcinkevičius, „Blue Bridge“ sistemų inžinierius-konsultantas

Duomenų apsauga keliasi į debesis

Paskui duomenis į debesį atkeliauja saugumo sprendimai. Ką pasirinkti tarp „numatytųjų“, debesijos paslaugų tiekėjų siūlomų funkcijų ir specifinių, siauresnio profilio sprendimų? Ar pagrįstai vadiname debesims skirtus saugumo sprendimus „naujos kartos produktais“? Ir kuriai debesijos paslaugų apsaugos funkcijai žadama šviesiausia ateitis? Apie tai – „Blue Bridge“ sistemų inžinieriaus, kibernetinio saugumo eksperto Tomo Marcinkevičiaus pranešimas.

Rokas Ališauskas, „Blue Bridge“ IT paslaugų vadybininkas

Veiklos tęstinumo užtikrinimas: nuo duomenų kopijavimo iki IT disaster recovery plano 

Verslui svarbiausių duomenų išsaugojimas sutrikus IT infrastruktūros veiklai neretai tampa dideliu iššūkiu. Krizinėje situacijoje tampa svarbi kiekviena smulkmena ir minutė. Apie tai, su kokiais iššūkiais susiduriama renkantis nuotolinio duomenų kopijavimo būdą, šiuos duomenis atkuriant ir kuo skiriasi įprastas duomenų saugojimas nutolusiame duomenų centre nuo IT veiklos atkūrimo plano (angl. IT disaster recovery, DR) parengimo – „Blue Bridge“ IT paslaugų vadybininko Roko Ališausko pranešime.

Aldas Glemža, „Blue Bridge Baltic“ verslo plėtros direktorius

IT progresyvumas galutinių vartotojų akimis

Kaip IT komandos pastangas mato ir vertina galutiniai vartotojai – darbuotojai ir klientai? Kokie jų lūkesčiai IT sprendimams? Ar juos apskirtai pasiekia IT modernizacijos rezultatai? Deja, dažnai atrodo, kad tolstant nuo IT infrastruktūros slopsta ir IT pažangos signalai, įsitikinęs Aldas Glemža, „Blue Bridge Baltic“ verslo plėtros direktorius, kuris savo pranešime pasidalys įžvalgomis apie galutinių vartotojų perspektyvos naudą modernizuojant IT.

Bilietai

Informacija

Marketingo vadybininkė Elena Myshko

el. p. Elena.Myshko@bluebridge.lt

tel. +370 655 36447

„Blue Bridge“ IT žinių centras

Svarbiausios kibernetinės grėsmės artimiausių metų perspektyvoje

Plačiau