Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Renginio data

balandžio 13 d. (antradienis)

Renginio vieta

Online

Ačiū už dalyvavimą!

Praktinis požiūris į aplikacijų saugumą „debesyje“

Kviečiame dalyvauti virtualiame seminare apie aplikacijų ir API sąsajų saugumą „debesyse“ su „Blue Bridge“ ir „Fortinet“ atstovais. Įžanginį žodį tars bei seminarą moderuos „Blue Bridge“ vyr. sistemų inžinierius-konsultantas Kęstutis Meškonis, pranešimą skaitys „Fortinet“ sistemų inžinierius Suomijoje ir Baltijos šalyse Timo Lohenoja.

Seminaras vyks anglų kalba. Trukmė ~ 1 val.


Plačiau apie seminaro pranešimą:

Digitalization has set new standards and requirements for information security surrounding Applications, API-interfaces and Cloud delivered services. During this session we are taking practical approach to security solution to keep your applications and API-interfaces secure. We are also taking a look into Cloud Security, especially to the adaptive implementations of enterprise level security solutions as part of cloud environments. Any application, anywhere, same security!


Registracijos metu pateikti duomenys laikomi „Blue Bridge“ duomenų bazėje ir tvarkomi su tikslu sudaryti jums galimybę dalyvauti šiame renginyje. Registruodamiesi į renginį, Jus patvirtinate, kad sutinkate su „Blue Bridge“ privatumo politika. Pastaba: organizatoriai pasilieka teisę atšaukti dalyvio registraciją informuodami apie tai iš anksto atskiru el. laišku.

Pranešėjai
Timo Lohenoja, „Fortinet“ sistemų inžinierius Suomijoje ir Baltijos šalyse 

Ilgametis kibernetinio saugumo entuziastas ir profesionalas Timo Lohenoja, siekdamas kurti saugesnį pasaulį, skatina įmones ir bendruomenes domėtis integruotais saugumo sprendimais, bei moko suinteresuotas bendruomenes apie SD-WAN, kliento įrenginių saugumą ir naujos kartos ugniasienes su išmanaus žurnalizavimo funkcionalumu, išnaudojančiu inovatyviausius dirbtinio intelekto ir mašinų mokymosi mokslo pasiekimus.

Kęstutis Meškonis, „Blue Bridge“ vyr. sistemų inžinierius-konsultantas

Per daugiau nei 15 metų trunkančią karjerą IT ir telekomunikacijų sektoriuje, Kęstutis Meškonis įgijo patirties, vertingų praktinių ir teorinių žinių kibernetinio saugumo srityje.

Partneriai
Informacija

Marketingo vadybininkė Elena Myshko

el. p. Elena.Myshko@bluebridge.lt,

tel. +370 655 36447