Saugi nuotolinė darbo vietaNauja!
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugosNauja!
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Renginio data

rugsėjo 23 d. (ketvirtadienis)

Renginio vieta

Online

Pradžia

09:00 val.

Registracija vyksta iki rugsėjo 22 d.

Registruotis

Kviečiame dalyvauti svarbiausiame „Blue Bridge“ renginyje – virtualioje metinėje debesų kompiuterijos ir kibernetinio saugumo konferencijoje IT CONNECTED!

Jūsų laukia „Blue Bridge“ ekspertų bei pirmaujančių saugumo sprendimų gamintojų pristatymai, įgyvendintų projektų analizė, klientų patirtis ir gerosiomis praktikomis grįstos įžvalgos, padėsiančios sukurti greitesnį, paprastesnį ir saugesnį IT.

Programa bus papildyta ir gali keistis. Dauguma antro srauto pranešimų vyks anglų kalba.

Pranešėjai
Kęstutis Meškonis, „Blue Bridge“

„Blue Bridge“ vyresnysis sistemų inžinierius-konsultantas

Per daugiau nei 15 metų trunkančią karjerą IT ir telekomunikacijų sektoriuje, Kęstutis įgijo patirties vertingų praktinių ir teorinių žinių kibernetinio saugumo srityje.

Povilas Kaminskas, „Blue Bridge“

„Blue Bridge“ saugumo operacijų centro vadovas

Povilas turi 20 metų patirtį IT infrastruktūrinių sprendimų, licencijavimo, debesų kompiuterijos, IT paslaugų kūrimo ir palaikymo srityse. Šiuo metu jis vadovauja „Blue Bridge“ saugumo operacijų centrui.

Kipras Kretavičius, „Blue Bridge“

„Blue Bridge“ infrastruktūros sprendimų vadybininkas

Kipras, sertifikuotas „Microsoft“ programinės įrangos valdymo didelėms organizacijoms specialistas, per daugiau nei 7 metus trunkančią karjerą, įgyvendino dešimtis projektų modernizuojant įmonių IT ūkį bei pritaikant „Microsoft 365″ paslaugas organizacijų veiklai. Šiuo metu Kipras specializuojasi darbo vietos sprendimų, organizacijos duomenų ir tapatybės valdymo  srityse.

Tomasz Turek, „Veeam“

„Veeam“ IT architektas Baltijos šalims ir Lenkijai

Savo karjerą „Veeam Software“ Tomasz  pradėjo 2011 m. ir yra atsakingas už pardavimus Lenkijoje ir Baltijos šalyse. Kaip IT architektas jis specializuojasi duomenų apsaugoje ir valdyme naudojant „VMware vSphere“ ir „Microsoft Hyper-V“ platformas. Taip pat – debesų infrastruktūros panaudojime įgyvendinant avarinio atstatymo scenarijus. Šiuo metu T. Turek aktyviai konsultuoja partnerius bei klientus duomenų apsaugos fizinėje bei virtualioje infrastruktūroje klausimais, taip pat – dėl avarinio atstatymo politikos ir architektūros dizaino.

Edgar Viršilo, „Blue Bridge“

„Blue Bridge“ vyresnysis sistemų inžinierius-konsultantas

Edgar turi daugiau nei 12 metų patirtį informacinių sistemų projektavimo, infrastruktūros sprendimų diegimo, migravimo, modernizavimo bei sistemų priežiūros ir administravimo srityse. Taip pat jis yra sertifikuotas „Microsoft“ dėstytojas ir turi „Microsoft P-Seller“ išskirtinę kompetenciją duomenų bazių srityje.

Vidmantas Šulskis, „Blue Bridge“

„Blue Bridge“ sistemų inžinierius-konsultantas

Vidmantas specializuojasi IT infrastruktūros valdymo ir produktyvumo sprendimų srityse.

Rokas Ališauskas, „Blue Bridge“

„Blue Bridge“ IT paslaugų vadybininkas

Rokas specializuojasi debesų kompiuterijos ir IT priežiūros paslaugų srityse, domisi tarptautinėmis debesijų kompiuterijos rinkos tendencijomis bei naujovėmis.

Gediminas Mikelionis, „Safetica“

„Safetica“ ekspertas
Gediminas turi ilgametę patirtį IT srityje. Jau trečius metus jis yra sertifikuotas „Safetica“ saugumo ir išankstinio pardavimo konsultantas. Gediminas specializuojasi klientų aptarnavimo, projektų ir produktų pristatymo srityse ir padeda organizacijoms suprasti duomenų saugumo svarbą bei pakeisti požiūrį į duomenų praradimo rizikas.

Audrius Biveinis, „Blue Bridge“

„Blue Bridge“ vyresnysis sistemų inžinierius-konsultantas

Audrius specializuojasi laidinių ir belaidžių kompiuterinių tinklų, duomenų centrų tinklų, tinklo prieigos kontrolės ir centralizuoto tinklo valdymo bei stebėjimo technologijų srityse. Taip pat dalyvauja projektuojant, diegiant ir prižiūrint įvairaus sudėtingumo sprendimus, daugiausiai dirba su HPE, „Fortinet“ ir „Cisco“ įranga.

Tautvydas Gegelis, „Blue Bridge“

„Blue Bridge“ produkto vadovas

Daugiau nei du dešimtmečius trunkančią karjerą IT srityje Tautvydas pradėjo nuo darbo su duomenų centrų infrastruktūros sprendimais ir IT paslaugomis, vėliau gilinosi į IT paslaugų ir projektų valdymą. Šiuo metu specializuojasi IT, skaitmeninio turto ir konfigūracijų valdyme.

Registracija

Užpildykite registracijos į renginį formą.

Registracijos į konferenciją metu pateikti duomenys laikomi „Blue Bridge“ duomenų bazėje ir tvarkomi su tikslu sudaryti jums galimybę dalyvauti šiame renginyje. Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų registracijos duomenys gali būti perduodami „Blue Bridge“ konferencijos organizavimo partneriams grįžtamojo ryšio gavimo tikslu. Prašome pažymėti, kad su tuo sutinkate.
Pastaba: organizatoriai pasilieka teisę atšaukti dalyvio registraciją informuodami apie tai iš anksto atskiru el. laišku.

Partneriai
Informacija

Marketingo vadybininkė Elena Myshko

el. p. Elena.Myshko@bluebridge.lt

+370 655 36447