Nuotolinės darbo vietos parengimasNauja!
IT valdymas ir priežiūra
„Blue Bridge“ debesų kompiuterija
DevOps paslaugosNauja!
Serveriai ir duomenų saugyklos
Infrastruktūros valdymas
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Nuotolinės darbo vietos parengimas
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
IT connected konferencija, Blue Bridge
Renginio data

spalio 13 d. (antradienis)

Renginio vieta

Online

Pradžia

09:30 val.

Registracija vyksta iki spalio 10 d.

Registruotis

„IT connected: skills, tools, knowledge“ – virtuali „Blue Bridge“ IT konferencija, dedikuota dviems kertinėms IT sritims: debesų kompiuterijai ir kibernetiniam saugumui.

Spalio 13 d. „IT connected: skills, tools, knowledge“ dalyviai turės galimybę per vieną dieną susipažinti su debesų kompiuterijos ir kibernetinio saugumo aktualijomis, ypatingą dėmesį skiriant praktiniam pažangiausių technologijų bei jau pažįstamų įrankių pritaikymui, užtikrinančiam verslo stabilumą permainingoje aplinkoje.

Dėl pandeminės situacijos, šiemet po bendru „IT connected: skills, tools, knowledge“ vardu apsijungė du didžiausi kasmetiniai „Blue Bridge“ renginiai – debesų kompiuterijos konferencija „Bridge to Cloud“ ir kibernetinio saugumo konferencija „Cyber Security Hub“. Tačiau naujas formatas nepakeitė svarbiausių „Blue Bridge“ konferencijų tradicijų – renginio metu bus galima ne tik išgirsti „Blue Bridge“ ekspertų ir partnerių atstovų įžvalgas, bet ir pamatyti įrankių demonstracijas ir dalyvauti praktiniuose seminaruose (angl. hands-on) IT specialistams.

Norėdami prisidėti prie verslo stiprinimo šių dienų sąlygomis, kuriose IT vaidina itin reikšmingą vaidmenį, kviečiame „IT connected: skills, tools, knowledge“ konferencijoje dalyvauti nemokamai.

Renginio programa pildoma. 

Pranešėjai
Kaip nemokėti už kitų saugumo klaidas?

Siekiant kokybiško kibernetinio saugumo negalima apsiriboti vien pažangiausių saugumo sprendimų įsigijimu, nes šiandieniniame pasaulyje nėra neapeinamų saugumo technologijų. Tačiau pritaikius gerąsias praktikas ir kelių sluoksnių gynybos koncepciją, saugumo lygį galima iš esmės pagerinti. Apie tai, kodėl vien saugumo sprendimų neužtenka ir kokia saugumo priemonių architektūra leidžia išvengti dažniausiai pasitaikančių saugumo spragų – „Blue Bridge“ kibernetinio saugumo eksperto, vyresniojo sistemų inžinieriaus-konsultanto Kęstučio Meškonio pranešime.

 

Kęstutis Meškonis, „Blue Bridge“

Per daugiau nei 15 metų trunkančią karjerą IT ir telekomunikacijų sektoriuje, K. Meškonis įgijo patirties, vertingų praktinių ir teorinių žinių kibernetinio saugumo srityje.

 

Kaip bankas užtikrina saugumą, kai klientų apsaugos sistemos nesuveikia?

Kokias priemones naudoja bankai, saugodami savo klientus nuo kibernetinių atakų nuostolių? Kaip užtikrinti klientų pinigų saugumą, jeigu paties kliento apsaugos sprendimai nesuveikia? Atsakymus į šiuos klausimus ir realias istorijas savo pranešime pristatys vyresnysis „Danske Bank“ analitikas Mindaugas Kutkaitis.

 

Mindaugas Kutkaitis, „Danske Bank“ Globalaus sukčiavimo prevencijos departamento vyresnysis analitikas

Mindaugas Kutkaitis specializuojasi sukčiavimo mokėjimų srityje prevencijoje ir yra atsakingas už šios srities procesų valdymą. Kartu su komanda jis kasdien užtikrina beveik 3 milijonų klientų saugumą.

Didžiųjų viešųjų debesų tiekėjų palyginimas: aplikacijos diegimas ir priežiūra

Planuojant naudoti pasaulinių debesijos tiekėjų paslaugas, neretai iškyla klausimas – kuris iš tiekėjų tinkamiausias, t. y. padedantis taupyti IT bei žmonių resursus, ir tuo pat metu suteikiantis daugiausiai galimybių vystyti standartinę aplikaciją? Atsakymai į šiuos klausimus – „Blue Bridge“ IT architekto Arūno Šalčio lyginamojoje AWS, „Azure“ ir „Google Cloud Platform“ aplinkų analizėje.

 

Arūnas Šaltis, „Blue Bridge“

IT architektas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį informacinių technologijų srityje. Sertifikuotas AWS architektas. Patirtis sukaupta kuriant ir diegiant kompleksinių informacinių sistemų architektūrą, grįstą atvirojo kodo sprendimais („Linux“, „Kubernetes“, „Docker“, „Zabbix“ ir t. t.), ir kuriant sprendimus AWS viešajame debesyje. Nuo 2004 m. Arūnas Šaltis dirba mokslinį darbą, yra technologijų mokslų daktaras, docentas.

Tapatybės valdymas: ieškant pusiausvyros tarp patogumo ir saugumo 

Išaugęs nuotolinio darbo aktualumas iš naujo atkreipė dėmesį į naudotojų tapatybės valdymo ir administravimo klausimus. Dar kartą išryškėjo ir svarbiausia takoskyra tapatybės valdymo sprendimų srityje – pasirinkimas tarp naudotojų patogumo ir įmonės duomenų saugumo. Savo pranešime „Blue Bridge“ infrastruktūros sprendimų vadybininkas Kipras Kretavičius apžvelgs šiandien svarbiausius tapatybės valdymo iššūkius ir šių iššūkių nugalėjimo kelius, kuriuos įgalina pažangi IT infrastruktūra ir tapatybės valdymo gerosios praktikos. 

 

Kipras Kretavičius, „Blue Bridge“

Infrastruktūros sprendimų vadybininkas, sertifikuotas „Microsoft“ programinės įrangos valdymo didelėms organizacijoms specialistas. Per daugiau nei 7 metus trunkančią karjerą, K. Kretavičius įgyvendino dešimtis projektų modernizuojant įmonių IT ūkį bei pritaikant „Microsoft 365″ paslaugas organizacijų veiklai. Šiuo metu Kipras specializuojasi darbo vietos sprendimų, organizacijos duomenų ir tapatybės valdymo srityse. 

Duomenų apsauga su „Safetica“ duomenų apsaugos (DLP) sprendimais

Vien duomenų apsaugos (DLP) sprendimų įsigijimas neužtikrina tinkamos bei savalaikės duomenų apsaugos. Tam reikia ir efektyvaus DLP sprendimų diegimo ir duomenų apsaugos projektų planavimo. Apie tai, kaip užtikrinti DLP sprendimų efektyvumą ir kokie bus rinkos poreikiai duomenų apsaugos srityje netolimoje ateityje – „Safetica“ atstovų Petr Švec ir Adam Večerek pranešime.

 

Adam Večerek, „Safetica“ saugumo ir pardavimų konsultantas

Adam Večerek specializuojasi pažangios duomenų apsaugos srityje. Daugiausiai patirties A. Večerek turi klientų palaikymo ir saugumo sprendimų pritaikymo srityse.

Duomenų apsauga su „Safetica“ duomenų apsaugos (DLP) sprendimais

Petr Švec, „Safetica“ partnerių vystymo vadovas

Petr Švec specializuojasi debesų kompiuterijos, verslo valdymo sistemų bei planavimo, IT paslaugų ir kibernetinio saugumo srityse.

Kaip įvertinti DevOps poreikį verslo organizacijoje?

Kokie elementai ir įrankiai slypi už populiarios DevOps (angl. Development & Operations) koncepcijos? Kaip DevOps praktikos gali būti pritaikomos skirtingose industrijose ir kokiu būdu įvertinti DevOps poreikį savo organizacijoje? Atsakymai į šiuos klausimus – „Blue Bridge“ IT paslaugų vadybininkės Tomos Čechavičiūtės pranešime.

 

Toma Čechavičiūtė, „Blue Bridge“

IT paslaugų vadybininkė, dirbanti debesų kompiuterijos ir IT valdymo bei priežiūros srityse. Padėdama valstybinėms organizacijoms ir verslo įmonėms rasti geriausius IT stabilumą užtikrinančius sprendimus, T. Čechavičiūtė sukaupė vertingos patirties, susijusios su pažangiausiomis debesų kompiuterijos paslaugomis. 

Saugumo didinimas su naujomis „Azure Active Directory“ galimybėmis

Ne taip seniai įprastus „Azure Active Directory“ slaptažodžių politikos nustatymus papildė galimybė uždrausti naudotojams kurti standartinius, lengvai atspėjamus slaptažodžius. Todėl nuo šiol formuojant saugumo politiką „Azure Active Directory“ galima kontroliuoti ne tik slaptažodžių kompleksiškumą, keitimo reguliarumą, kitus įprastus parametrus, bet ir semantinę slaptažodžio prasmę. Apie tai, kaip pradėti naudoti šią naują „Azure Active Directory“ funkciją – „Blue Bridge“ vyresniojo sistemų inžinieriaus-konsultanto G. Palskio pranešime.

 

Gediminas Palskis, „Blue Bridge“

Per du dešimtmečius trunkančią karjerą IT sektoriuje, G. Palskis daugiausiai dirbo su IT infrastruktūros ir duomenų centrų infrastruktūrų projektavimo bei priežiūros projektais. Šiuo metu Gediminas specializuojasi didelių organizacijų IT infrastruktūrų modernizavimo srityje.

Didinant SOC efektyvumą su UEBA ir SOAR

IT komandoms vis dažniau jaučiant įvairių resursų, tokių kaip investicijos ir laikas, apribojimus, užtikrinti pakankamai greitą reagavimą į saugumo incidentus tampa vis sunkiau. Apie tai, kaip optimizuoti saugumo operacijų centro (SOC) veiklą pasitelkus analitiką, darbų automatizaciją, naudotojo elgsenos analizės (UEBA) ir saugumo orkestravimo, automatizavimo bei reagavimo (SOAR) sprendimus – „LogRhythm“ pardavimų vadovo Šiaurės Europoje Sander Bakker pranešime.

 

Sander Bakker, „LogRhythm“  

Per daugiau nei 25-erius metus trunkančią karjerą, Sander Bakker kaupė patirtį saugumo srityje padėdamas pritaikyti pažangiausias saugumo technologijas ir tarptautinėse korporacijose, ir startuoliuose. S. Bakker specializacija – saugumo informacijos ir įvykių valdymo (SIEM), galutinių naudotojų bei serverių ir tinklų saugumo sprendimai ir jų pritaikymas organizacijos reikmėms. Prieš prisijungdamas prie „LogRhythm“ komandos, S. Bakker dirbo tokiose įmonėse kaip „Cisco“ ir „Verizon Business“.

Žmogaus valdomos atakos dekonstrukcija su SIEM

Savo pranešime „Blue Bridge“ saugumo specialistai Gintaras Grybas ir Ugnius Klevinskas supažindins su praktiniu vieno pažangiausių saugumo sprendimų – saugumo informacijos ir įvykių valdymo (SIEM) sistemos – veikimu. Demonstracijos metu bus simuliuojama žmogaus valdoma ataka prieš IT infrastruktūrą ir jos aptikimas bei sustabdymas naudojant SIEM.

 

Gintaras Grybas, „Blue Bridge“

Sistemų inžinierius-konsultantas, dirbantis informacinių technologijų srityje dešimt metų. Daugiausiai patirties G. Grybas sukaupė tinklų saugumo sprendimų srityje.

Žmogaus valdomos atakos dekonstrukcija su SIEM

Ugnius Klevinskas, „Blue Bridge“

Sistemų inžinierius-konsultantas, kibernetinio saugumo specialistas, dirbantis tinklo infrastruktūros saugumo ir įsilaužimų testavimo srityse.

Į žmones orientuotas saugumo požiūris ir kelionė į „debesis“

„Proofpoint“ padeda organizacijoms tinkamai apginti svarbiausią resursą – darbuotojus, ir sumažinti rizikas, kurias duomenų saugumui gali kelti darbuotojai. „Proofpoint“ atstovo, sistemų inžinieriaus Mikael Järpenge pranešime bus pristatyti debesų kompiuterija grįsti saugumo sprendimai, padedantys formuoti saugumą, orientuotą į darbuotojus, jų poreikius bei jiems kylančias rizikas kibernetinėje erdvėje.

 

Mikael Järpenge, „Proofpoint“ sistemų inžinierius partnerių kanalui

Per 20 metų trunkančią karjerą IT srityje, Mikael Järpenge domėjosi žmogaus ir technologijų santykiu. M. Järpenge padeda organizacijoms perprasti el. pašto apsaugos ir darbuotojų švietimo problematiką, ir paverčia techninę informaciją lengvai suprantamais bei įgyvendinamais patarimais, kurie padeda tobulėti kibernetinio saugumo srityje.

„Abejok viskuo“: naujausi kibernetinių grėsmių pokyčiai ir EDR 3.0 demonstracija

Pastaruoju metu stebinamas didėjantis tikslinių atakų skaičius, be to, jos vis dažniau nutaikytos į mažesnes įmones. Dar daugiau iššūkių kelia tai, kad organizacijoms reikia vis daugiau pastangų tam, kad galėtų nustatyti, ar jos atsidūrė tikslinės atakos taikinyje. Plačiau apie kintančias kibernetines atakas, tikslinių atakų aptikimo iššūkius ir apsisaugojimo būdus išgirsite „Sophos“ atstovo Per Söderqvist pranešime.

 

Per Söderqvist, „Sophos“ pardavimų ir inžinierių komandos vadovas Šiaurės ir Baltijos šalims

Per Söderqvist vadovauja jungtinei inžinierių ir pardavėjų komandai „Sophos“ biure Stokholme. Daugiausiai P. Söderqvist dirba su IT saugumo strategijų kūrimu ir įgyvendinimu stambiose verslo įmonėse, taip pat yra atsakingas už partnerių įsitvirtinimą naujose rinkose. IT saugumo srityje Per Söderqvist dirba daugiau nei 15 metų ir specializuojasi šifravimo sprendimų, galinių taškų ir tinklo apsaugos sprendimuose.

Registracija

Užpildykite registracijos į renginį formą.

Registracijos į konferenciją metu pateikti duomenys laikomi „Blue Bridge“ duomenų bazėje ir tvarkomi su tikslu sudaryti jums galimybę dalyvauti šiame renginyje. Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų registracijos duomenys gali būti perduodami „Blue Bridge“ konferencijos organizavimo partneriams grįžtamojo ryšio gavimo tikslu. Prašome pažymėti, kad su tuo sutinkate.
Pastaba: organizatoriai pasilieka teisę atšaukti dalyvio registraciją informuodami apie tai iš anksto atskiru el. laišku.

Partneriai
Informacija

Marketingo vadybininkė Elena Myshko

el. p. Elena.Myshko@bluebridge.lt

+370 655 36447