Saugi nuotolinė darbo vieta
IT infrastruktūros priežiūra
Debesų kompiuterija
DevOps paslaugos
Fizinė įranga
Infrastruktūros valdymas
Duomenų valdymo sprendimai ir paslaugos
Duomenų perdavimo įranga
Kibernetinis saugumas
Partnerių debesų kompiuterija
Bendradarbiavimo sprendimai
Techninės įrangos tiekimas ir aptarnavimas
„Microsoft Sharepoint“ sprendimai
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas
Saugi nuotolinė darbo vieta
Partnerių debesų kompiuterija Apie paslaugas plačiau
„CargoRail“ sprendimas
Paslaugų apskaitos sprendimas

Nelaukite, kol jūsų organizacijos duomenys bus pavogti, imkitės veiksmų dabar!

„Blue Bridge“ saugumo sprendimų diegimo ir priežiūros paslaugos užtikrina, kad atitiksite esminius kibernetinio saugumo
reikalavimus

Daugiau saugumo jūsų IT infrastruktūroje su kibernetinio saugumo sprendimų paslaugomis!

Kibernetinis saugumas – itin greitai besikeičianti ir sudėtinga sritis, todėl įmonių IT administratoriams dažnai sudėtinga aprėpti visas kompetencijas.

„Blue Bridge“ sukūrė trijų saugumo žingsnių modelį, kuris padės apsaugoti net sudėtingiausią IT infrastruktūrą nuo kibernetinių atakų, panaudojant skirtingo lygio saugumo sprendimus.

Kviečiame atlikti testą ir sužinoti savo organizacijos saugumo lygį.

Šį testą „Blue Bridge“ komanda sukūrė vadovaudamasi savo patirtimi ir JAV nacionalinio standartų ir technologijų instituto išskirtomis kibernetinės saugos kategorijomis.
Tikimės, kad testas padės ne tik visapusiškai įvertinti dabartinę savo organizacijos saugumo būklę, bet ir suteiks įžvalgų kaip siekti dar didesnio saugumo.

Pradėti testą

1 Žingsnis

Saugumo sprendimų diegimas prasideda nuo situacijos analizės, žinomų ir nežinomų pažeidžiamumų nustatymo, IT infrastruktūros saugumo spragų įvertinimo.

Pažeidžiamumų testavimas

Automatizuotas tinklo, infrastruktūros ir web aplikacijų skenavimas per trumpiausią laiką nustatys žinomus pažeidžiamumus. Greitai įvertinsime pirminę saugumo būklę, svarbiausias rizikas ir taisytinas vietas. Padėsime apsisaugoti nuo automatizuotų ir dažniausių grėsmių.

Įsilaužimų testavimas

Rankinio įsilaužimų testavimo būdu patikrinsime jūsų naudojamos programinės įrangos, sukurtos Web technologijų pagrindu, operacinių sistemų, tinklo paslaugų, konfigūracijų atsparumą įsilaužimams. Patikrinsime jūsų viešai pasiekiamos IT infrastruktūros atsparumą įsilaužimams, vykdomiems per išorinį tinklą, patikrinsime jūsų serverių, kompiuterinių darbo vietų, tinklo įrangos atsparumą įsilaužimams iš vidinio tinklo, nustatysime architektūrinius, konfigūracinius trūkumus, silpnus slaptažodžius ir kitus pažeidžiamumus. Patikrinsime jūsų darbuotojų budrumą socialinės inžinerijos metodais, siunčiant klastotus laiškus. Padėsime apsisaugoti nuo žmogaus valdomų ir tikslinių grėsmių.

2 Žingsnis

Po esamos IT infrastruktūros situacijos vertinimo, pagal pateiktus rezultatus, reikalinga nustatyti tolimesnius saugumo didinimo veiksmus. „Blue Bridge“ specialistai įvertins rezultatus ir parinks tinkamiausius, dabartinę problematiką ir jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

Konsultacija ir rekomendacijos

Įvertinsime atitikimą ir atotrūkį kritinėms kibernetinio saugumo kontrolės priemonėms. Sudarysime kibernetinės saugos gerinimo priemonių planą ir nustatysime prioritetus ir pateiksime rekomendacijas.

Ugniasienė (NGFW/IPS)

Segmentuosime ir apribosime IT sistemų pasiekiamumą „mažiausių teisių“ principu svarbiausiame- tinklo lygmenyje. Organizuosime saugų nuotolinį darbą, pagal geriausias saugumo praktikas. Realizuosime saugų tinklo ryšį tarp jūsų padalinių ar su kitomis įmonėmis/organizacijomis. Įsilaužimų prevencijos sistema apsaugos nuo klientinių ir serverio pusės žinomų atakų. Darbuotojai saugiau naršys internete.

Endpoint Detection & Response (EDR)

Sprendimas apsaugos galutines sistemas- serverius ir darbo vietas nuo kenksmingo programinio kodo ir kriptovirusų. Leis ne tik aptikti ir blokuoti grėsmes, bet ir aptikti grėsmes retrospektyviai, atliekant grėsmių medžioklę. Įgalins imtis atsako veiksmų- nuo grėsmės izoliavimo iki sistemos atstatymo.

Privilegijuotų vartotojų valdymas (PAM)

Su privilegijuotos prieigos valdymo (PAM) sprendimu jūs galėsite užtikrinti saugią trečiųjų šalių ir savo privilegijuotų naudotojų prieigą, kontroliuoti privilegijuotų vartotojų veiksmus, turėsite įvykių atsekamumą, atitiksite kritinei IT infrastruktūrai taikomus reikalavimus, atitiksite Kibernetinio saugumo įstatymo nuostatas. Sumažinsite visos IT infrastruktūros užvaldymo ar užšifravimo rizikas.

Saugumo įvykių valdymo sprendimas (SIEM)

SIEM- saugumo informacijos ir įvykių valdymo (angl. Security Information and Event Management) sprendimas- technologija, kuri padės jums aptikti grėsmes analizuojant realaus laiko ir istorinius saugumo įvykius, taip padidinant visos infrastruktūros saugumą. Ši sistema geba teikti ataskaitas ir pagreitinti incidentų tyrimą. Svarbiausia SIEM savybė yra gebėjimas lanksčiai surinkti sisteminius įvykius iš duomenų šaltinių ir atlikti koreliaciją tarp skirtingų duomenų šaltinių.

3 Žingsnis

Pateikiame tolimesnių darbų sąrašą, kurie būtini, norint apsisaugoti nuo piktavalių įsibrovėlių ir turėti saugiai veikiančią IT infrastruktūrą.

Nuolatinė priežiūra ir palaikymas

Proaktyvios priežiūros paslaugos padės užtikrinti jūsų IT infrastruktūros sklandų veikimą. Tai užtikriname paslaugų teikimui naudodami pažangiausią programinę įrangą, proaktyviai diegdami atnaujinimus, nuolatos pateikdami jums gerinimo planus. „Blue Bridge“ specialistai teikia IT infrastruktūros priežiūrą 24/7, kuri apima IT infrastruktūros objektus- nuo kompiuterinės darbo vietos iki serverių infrastruktūros.

Saugumo operacijų centro (SOC) paslaugos

Saugumo operacijų centro (SOC) paslaugos padės užtikrinti IT infrastruktūros, naudotojų ir jautrių duomenų, apsaugą nuo išorinių ir vidinių grėsmių. Kompetentinga saugumo analitikų komanda ne tik rūpinasi pažangių saugumo sprendimų, tokių kaip SIEM, EDR, NDR, DLP veikimu, bet ir vysto šiuos sprendimus tam, kad užtikrinti kuo spartesnį incidentų aptikimą. „Blue Bridge“ saugumo operacijų centras (SOC), jo įranga ir saugumo analitikai įgalina organizaciją stebėti, identifikuoti ir analizuoti tokias rizikas kaip kredencialų, paskyrų ir tapatybių vagystės, kenksmingo kodo atakos, ilgalaikis įsitvirtinimas IT infrastruktūroje ir jautrių duomenų vagystės, nepakankama tinklo bei tinklo prieigos apsauga ir horizontalus judėjimas infrastruktūroje, kurį atlieka išoriniai arba vidiniai įsilaužėliai.

Reguliarūs mokymai

Saugumo mokymai padės jūsų darbuotojams suvokti kibernetinio saugumo svarbą šiandieniniame kontekste, skatins darbuotojų budrumą virtualioje erdvėje ir atsparumą labiausiai paplitusiems socialinės inžinerijos metodams, padės išmokti kurti saugius slaptažodžius. „Blue Bridge“ mokymus veda saugumo auditoriai/įsilaužimų testuotojai.

Skaitykite ekspertų įžvalgas

Parašykite mums

Vardas

El. pašto adresas

Įmonė

Telefonas

Žinutė


Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta. Gražios dienos!